Jump to content
hooligan1488

Salutari nationaliste!

Recommended Posts

http://rstcenter.com/forum/22033-o-rugaminte.rst#post142766

Salut toti membri acestei comunitati si tin sa multumesc in special celor ce au spart ziarul cancan. nu de mult, cand am intrat in puscarie pt acte de rasism sa zicem, am fost si eu dat in mizeria asta.

De ce tot repeti acelasi lucru ? ... Asta te face cam suspect ! => Ori esti BOT ori esti ceea ce zic astia ca esti : adica din cancan !

LE: Cancan mie mi se pare ok !

http://cancan.ro/

Unde e spart ???

Edited by Krisler12™
Link to comment
Share on other sites

Hooligan, tu esti Writz ala din Blood and honor? Frate, si eu sunt nationalist,extremist,dar daca tu crezi ca asa ajungem sus, sa schimbam ceva prin tatuaje si batai te inseli . N-ai vazut ce indivizi sunt prin gruparile extremiste? Tatuati,chelisi, drogati, betivi...probabil hitler i-ar fi gazat ca sub oameni. Trebuie sa invatam,s a muncim, sa ajungem sus. Doar asa os a reusim,terebilismele ne baga in puscarie.

Poate hackingul este o solutie buna :D Spargeti tot ce este anti romanesc hehehe :D

BTW, eu sunt "musca" si nu-mi mai deschid topic pentru prezentare.

Sieg heil!

Link to comment
Share on other sites

La fel ca Marius, va felicit si eu si cred ca asta ar trebui sa fie inceputul "hackingului cu atitudine" , ca sa zic asa. Ca cei de la RNS care au dat in publicatiile straine, voi acum in cancan, urmatoarele tinte nu sunt greu de identificat.

Va urez numai succes in ceea ce faceti si sper sa continuati cu "hackingul cu atitudine".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...