Jump to content
ma sugetzi

[XSS] mergeti sa imi sugeti pula

Recommended Posts

Intr-un final sebi_the_killer are 15 ani si voia sa-si bata joc de un alt ratat, Dan.

Practic si-a facut cont pe RST folosind contul de mail a lui Dan. (silviu dan gerogescu)

fanclub

ID-uri baieti din Cluj - Piromanu, 15 ani

profilul lui hi5 : hi5 - Piromanu' Fuck You ungaria

http://www.google.com/search?q=sebi_the_killer&hl=en&filter=0

le: cica site-ul lui : http://sebiy.piczo.com/?g=39855500&cr=7

Edited by begood
Link to comment
Share on other sites

Intr-un final sebi_the_killer are 15 ani si voia sa-si bata joc de un alt ratat, Dan.

Practic si-a facut cont pe RST folosind contul de mail a lui Dan. (silviu dan gerogescu)

fanclub

ID-uri baieti din Cluj - Piromanu, 15 ani

profilul lui hi5 : hi5 - Piromanu' Fuck You ungaria

sebi_the_killer - Google Search

eram sigur ca asta a facut ca nu se legau niste treburi pe acolo,asta cautam sa vad daca este tot el.oricum sa diapara de pe aici.

Link to comment
Share on other sites

Ati vazut siteu' aluia : sebiy

Acest site a fost facut in favoarea measi a vizitatorilor .Tot ce este aici am facut eu .Nu va convine ceva?imi puteti da un mesaj pe ID meu(sebi_the_killer)la toate mesajele voi raspinde.

nu ma chief sa mor il las pe alti in lacul meu.....

mi-am facut rost de bodygarzi

aceasta pagina a fost sponsorizata de firma tiapa ca nimeni nu mar sponsoriza eu de pe bani mei am facut pagina asta(nu trebuie nici un ban dar asa e vorba)nu va place ce va nu va utati !!!

Link to comment
Share on other sites

Ati vazut siteu' aluia : sebiy

Acest site a fost facut in favoarea measi a vizitatorilor .Tot ce este aici am facut eu .Nu va convine ceva?imi puteti da un mesaj pe ID meu(sebi_the_killer)la toate mesajele voi raspinde.

nu ma chief sa mor il las pe alti in lacul meu.....

mi-am facut rost de bodygarzi

aceasta pagina a fost sponsorizata de firma tiapa ca nimeni nu mar sponsoriza eu de pe bani mei am facut pagina asta(nu trebuie nici un ban dar asa e vorba)nu va place ce va nu va utati !!!

da,si totusi e hacer ma

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...