Jump to content
Ultrakiller

iPhone 4G

Recommended Posts

as prefera sa dau banii pe altceva gen nokia n8 sau ce o sa mai apara pana la lansarea lui .

Ai prefera asta pentru ca nu stii ce inseamna sistemul de operare MAC . Daca o sa il simti, atunci o sa intelegi de ce lumea "buna" nu mai vrea simbian ,windows mobile sau android .

Daca nu ai vazut niciodata un MAC OS in actiune ,iti dau un indiciu ca sa te luminez ,un singur aspect care face diferenta ,daca esti baiat citit o sa intelegi enorma diferenta :un program in windows ca sa ruleze trebuie instalat - acelasi program in MAC ca sa ruleze trebuie doar dezarhivat .

11-0 pentru MAC OS .

Link to comment
Share on other sites

Ai prefera asta pentru ca nu stii ce inseamna sistemul de operare MAC . Daca o sa il simti, atunci o sa intelegi de ce lumea "buna" nu mai vrea simbian ,windows mobile sau android .

Daca nu ai vazut niciodata un MAC OS in actiune ,iti dau un indiciu ca sa te luminez ,un singur aspect care face diferenta ,daca esti baiat citit o sa intelegi enorma diferenta :un program in windows ca sa ruleze trebuie instalat - acelasi program in MAC ca sa ruleze trebuie doar dezarhivat .

11-0 pentru MAC OS .

decat un iphone mai bine un nokia cu symbian , si sti dc ? dupa iphone daca vrei sa ii trimiti la cineva un cantec prin bluetooth nu poti daca nu are si el iphone...cam limitat ca telefon, si daca vreau sa descarc un program din apple store ce treaba au ei cu cardul meu de la banca? daca esti robotel iphone e perfect

Link to comment
Share on other sites

kiss eu nu stiu ce vrei de la mine, mi-am spus doar parerea . Intradevar, nu am vazut in actiune sistemul de operare MAC dar cel de pe iPhone l-am vazut . E un telefon super inteligent, dar e prea limitat, adica nu poti face chiar ce poti face cu un nokia cu symbian (de exemplu) .

off : Sincer inca nu am experimentat inca faza asta cu simtitul sistemului de operare, de cand se simte ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...