Jump to content
piratu'

Salut si de la mine...

Recommended Posts

Am o experienta suficienta pe diferite alte forumuri...Am amintit treaba asta, doar ca sa intelegeti ca respect notiunea de forum, respect toti utilizatorii unui forum, cu alte cuvinte am ajuns la un anumit nivel de maturitate capatata pe forumuri...

Imi permit sa fac o mica observatie...nu-mi place limbajul trivial folosit aici, intre useri, deseori am vazut replici urate. Pacat pentru ca unii dintre voi sunteti "copii" desptepti, insa nu este indeajuns...Cu alte cuvinte, respectati-va colegii, prin acest respect va castigati respectul fata de ceilalti si totodata arata calitatea voastra ca om, o calitate care s-a deprins din educatia primita de la parintii vostrii si nu numai. Cam atat cu "mica observatie".

Sunt aici din dorinta de a-mi imbogati cunostintele din domeniul iT... Am facut un tur pe aici pe forum si pot sa zic ca foarte multe dintre subiecte imi sunt straine. Am vazut ca sunteti foarte multi pasionati de iT, multi dintre voi posibil studenti sau absolventi a unor facultati de specialitate, pasionati de programare. Prin existenta si ajutorul vostru sper sa incep sa pricep si eu anumite lucruri...

In experienta mea in acest domeniu, vast, am ajuns la concluzia ca din ce invat mai multe, cu atat imi dau seama ca sunt mai prost...

btw, poate va intrebati, de ce piratu' ?! ... Pentru faptul ca sunt un "mic" seaman, iar marea si iT-ul, folosesc in comun acest cuvant...

Cam atat!!

VA multumesc si sper sa-mi fie de folos existenta mea pe forumul RST!

Edited by piratu'
probleme de afisare a mesajului...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...