Jump to content
fernanda

CAMPANIE ANTIPEDOFILI Românii sunt chemaţi maine ora 17.30!!!

Recommended Posts

Faci parte din generatia de lasi. O fi viata grea aici, dar daca alegi sa pleci macar mergi pe drumul tau cu ciocul facut mic. Imbecili si cretine ca tine pot fi incadrati lejer cu cei care ne fac de ras peste hotare. Crezi ca are nevoie cineva de tine sa ne aduca aminte cum si in ce hal traim? Vrei sa-mi spui subtil ca sunt prost pentru ca aleg sa raman aici in continuare in mizeria asta? Atitudinea asta a ta nu ajuta cu nimic printz3s0.

Du-te sanatoasa si fa o bucurie tuturor: Nu te mai intoarce!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

A modificat mesajul ca ai fi vazut ca e de fapt un apel facut pe facebook, paradisul pedofililor si al retardatilor. Auzi Fernanda, daca tu esti plecata din tara de ce anunti intalniri anti pedo la Bucuresti? Vino incoace, ia situatia in maini, schimba ceva si atunci vei avea dreptul sa comentezi negativ la adresa romanilor. Pana atunci iti urez un romanesc sugi pula si besi in sloboz alaturi de toti emigrantii nenorociti care au trecut de la parizer la salam si au impresia ca o duc mai bine.

Link to comment
Share on other sites

Guest .TinKode.
solicit administratorului site-ului sa-mi stearga topicul.Ma bucur ca am plecat din Romania si ca am scapat de locuitorii ei.Abia astept sa scap de cetatenia romana.Mi-e rusine ca inca am buletin romanesc.

Esti un gogosar umflat cu cacat. (travestit)

Link to comment
Share on other sites

dapai in ultima vreme nu vedeti ce fac femeile astea? ne pun sa ne mobilizam anti pedofilie, sa il ajutam pe nus care roman din spania ologit, de prin alt topic, plm mai lipsesc messurile de pe yahoo cu bolnavii de leucemie... Da mobilizati-va ba!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...