Jump to content
mc1

Cum sa dai tel cu nr necunoscut

Recommended Posts

Deci .. vrajeala ... nici tu nu stii avhackteam ... sau poate ca nici nu se poate

azi ma pregateam sa postez ;)) ca e duminica si aveam timp :)) dar ca ai scris asta .... o sa postez tutorialul dupa ce nu vei mai exista tu pe forum :) intre timp o sa il trimit celor care nu au comentat ;)

le : sau dak vrei iti dau eu nr meu de tel (dupa ce fac rost de o cartela ca nu iti dau nr de la abonament) ma suni cu nr ascuns apoi iti zic numarul d p care m-ai sunat

Link to comment
Share on other sites

Ne explici sau nu ?

Nu comentam.

Daca tu consideri asta comentariu tine-ti acasa "tutorialul"

hmm cein ti-ai luat-o in cap nu gluma si u ca si altii d p forum cu tine nu aveam nik daca mai ti minte chiar ti-am luat apararea la nush ce thread dupa kre am vb pe mess si te dadeai baiat bun :) te-as aprecia mai mult dak nu ai mai raspunde la topicurile mele /posturile mele :)

si asa din 300 si nush cate de posturi mai mult de jumate din ele cauti anturaj cu forta :))

Link to comment
Share on other sites

daca tu consideri..

si eu al fel te consideram baiat bun si te consider in continuare.

dar vad ca toate raspunsurile altora tu le iei ca niste comentarii. nu e bine asa.

hai sa nu mai deviam de la subiect ok ?

eu am luat asta ca pe o simpla conversatie si sper ca si tu ai luat-o la fel. asa e ?

Link to comment
Share on other sites

daca tu consideri..

si eu al fel te consideram baiat bun si te consider in continuare.

dar vad ca toate raspunsurile altora tu le iei ca niste comentarii. nu e bine asa.

hai sa nu mai deviam de la subiect ok ?

eu am luat asta ca pe o simpla conversatie si sper ca si tu ai luat-o la fel. asa e ?

bn pace :)) nu mai zic nik hai k o sa fac un nou thread in cateva minute sa vedetzi ce simplu este :)

Link to comment
Share on other sites

Sau pentru mesaje : *ri# , exemplu : *ri#ce faci ?

la mesaje nu am descoperit un medicament pana acum :)) oricum numai din orange poate sa dea cu *ri# si in caz ca primesc vreun mesaj prea suspect anonim ... apelez la o cunostinta care lucreaza la orange poate ma ajuta :) m-a mai ajutat odata cu ceva

LE : am postat tutorialul acela despre cum sa vezi cine te suna cu numar ascuns ..astept parerile si nelamuririle voastre :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...