Jump to content
jicu

Vand (Cryptere,stealeare priv8)

Recommended Posts

Vand vand vand...nevoie mare de $$$ ca ma ruinat cupa mondiala pana acum. Pentru stealere, cryptere priv8 pm me.Am si alti "virusei", plata in MB/LR orice in afara de PP.Dau si host bonus daca va grabiti sa cumparati.

Zi ce stealere /cryptere ai pe acolo ca si asa stiu ca nu sunt codate e tine ca sunt crackuite de alti?

Link to comment
Share on other sites

pai cum plm sa nu te injur?iti dau replay argumentat cu screen cu tot cu ce face fiecare iti zic ce si cum si dupa zici aproape toate is publice, bine pa.te in jur la orice ora din zi si din noapte paulica.regula e sa nu te bagi in seama daca nu ai nimic de zis.ai facut comanda, cumperi.

@intrus

am zis ca vand fast.nu vreau sa pierd mult timp cu topicul daca lumea nu e interesata.

Link to comment
Share on other sites

Man cine a facut comanda? doar te-am intrebat ce vinzi,vezi ca aproape tot ce vinzi tu acolo se gaseste pe hackforums+ca eu am fly crypter deci nu imi trebuie nimic de la tine

regula e sa nu te bagi in seama daca nu ai nimic de zis.altcineva?

Link to comment
Share on other sites

Adoptand genu asta de atitudine cu aere superioare si o oarecare indiferenta fata de potentialii cumparatori te discreditezi. Iti lipseste cu desavarsire spiritul antreprenorial; habar nu ai sa-ti promovezi produsele.

Dubios baiatu ... aveti grija.

Link to comment
Share on other sites

unde am zis eu in topic ca orice pulica, gigica care vrea detalii detalii si care vrea conversatie ii bine venit.am zis ca am nevoie repede lr/mb avand in vedere ca vreau sa imi reincerc norcu la bet sau la un hyip cat de cat sigur.daca vrei mai detaliez...si da is f. dubios cand ma culc noaptea si vad ca oricat dau din coate nu iasa nimic care sa promita.

Link to comment
Share on other sites

@Krislere

tu sa te mai bagi in seama in topicu meu cand ai dulceturi fresh da?esti si tu un mincinos si un cacat si in loc sa ma educhezi ca anteprenor cum zice zexe ma faci de cacao.imi e mie rusine de rusinea lui sexe ca nu vad produsu bun.

Link to comment
Share on other sites

@Krislere

tu sa te mai bagi in seama in topicu meu cand ai dulceturi fresh da?esti si tu un mincinos si un cacat si in loc sa ma educhezi ca anteprenor cum zice zexe ma faci de cacao.imi e mie rusine de rusinea lui sexe ca nu vad produsu bun.

In primul rand iti recomand sa te clamezi. Si daca vrei sa stai pe aici trebuie sa te obisnuiesti cu cei care se baga in seama fara rost si spun numai tampenii.

In al doilea rand, nu cred ca are rost sa te agiti. Nu cred ca va cumpara nimeni, toti vor gratis.

Link to comment
Share on other sites

@daatdraqq

iti dau 3 rat-uri priv8 rau rau rau si imi dai un voucher de rabla?fratele meu sa sti ca discount asa tare fac numa pentru tine.:)))zi daca ai nevoie de ceva pe pm

off:cum zice vad nytro...si sa va dea cineva ceva pe gratis ca tot e furaciune pe fata e.haide ca am exagerat si eu cu aroganta dar din moment ce imi exprim clar scopul voi mai puneti si intrebari precum bleah bleah fly crypter rullz.noroc ca nu imi propun sa educ hoardele de haiduci ai netului care mananca degeaba banda de la rds.

topic mort ca utilitate.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...