Jump to content
sosetutza

Private place

Recommended Posts

Bah 1337 tu ai demonstrat si acum o saptmana ce fel de om esti.... :|

Nici nu erau urati.....

Plm eu cand am venit aici prima oara si te-am vazut ca ai gura ASA DE MARE m-am gandit ca nu o ai degeaba si nu injuri degeaba ca homalaul da mai convins tu....ca nu aveam dreptate

TU SI ISTEALER LuATIVA DE MAINI SI SARITI DE PE O STANCA ;)

Edited by prodil89
Link to comment
Share on other sites

V?d c? v? ofusca?i prea tare de la un c?cat a?a c?... se vede c? nu ?ti?i cand glumesc si c?nd nu. Am avut user pe acest forum dinaintea voastr? , doar c? l-am abandonat... ?i alte chestii, în fine treaba voastra , face?i bor?. Prodil am încercat pentru prima oar? stealerul... tu dac? e?ti a?a expermintat si bazat. Oricum de data asta m-am înv??at minte, unde dai cu bine prime?ti r?u asta e regula de baz? aici. O zi bun?, nu cred c? am s? mai fac posturi noi, vad ca unii nu le apreciaz? a?a cum ar trebuii :)

Link to comment
Share on other sites

daca bagati toate rahaturile in private place asta.. mai bine uitati-o, ce cred eu ca ar trebuii sa apara acolo ar fi script-uri facute de voi, backdoor-uri, exploit-uri si nu numai, am vazut mai sus ca a pomenit begood de botnet, ceea ce este destul de 'gustos' :-), alte proiecte ar fi bine venite, precum si root-urile si cate ar mai fi, dar de calitate

Link to comment
Share on other sites

daca bagati toate rahaturile in private place asta.. mai bine uitati-o, ce cred eu ca ar trebuii sa apara acolo ar fi script-uri facute de voi, backdoor-uri, exploit-uri si nu numai, am vazut mai sus ca a pomenit begood de botnet, ceea ce este destul de 'gustos' :-), alte proiecte ar fi bine venite, precum si root-urile si cate ar mai fi, dar de calitate

Adevarat...si la parole sa fie postate decat loguri "interesante" :)

Vara asta cred ca intre a invata Python si sa ma distrez in visual basic o sa am si destul timp de RST :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...