Jump to content
elcomar

L I M B A J U L tiristilor :) - statii auto CB - nu mai ai nevoie de ANTIRADAR

Recommended Posts

in ultimul timp mai toata lumea cred ca a auzit despre statiile de emisie receptie care tin locul detectoarelor de radar... ei bine nu ele fac asta, ci noi, in loc sa dam flash-uri cand e radarul acum putem comunica bidirectional cu cei care se afla pe o distanta de 10-15 km si sa intrebam daca exista radare pe traseul nostru dar asta bineinteles daca stim sa ne intelegem cu ei (sau stim ce spun)aici gasiti un link care va va familiariza cu limbajul tiristilor: www.Elektronica.Us • Vezi subiect - L I M B A J U L tiristilor :) - statii auto CB

Link to comment
Share on other sites

Am calatorit cu tirul (nu sunt sofer)

Uneori se aud si poezii educative gen injuraturi cum nu ati mai auzit in viata voastra.

Se intreaba daca este cantar , arr, si alte chestii pe drum in caz ca da se schimba diagrama daca sunt 2 soferi. Se intreaba pur si simplu daca sunt radare si se raspunde afirmativ sau negativ fara castori calare si alte chestii. Am vazut si masini mici care au statie :D.

Link to comment
Share on other sites

Mie mi-a zis o colega ca a fost cea mai mare greseala a ei sa isi ia statie cand a mers la Brasov si sa se bage in seama la baietii de pe sosea, intreband diferite chestii...

Era cu ma-sa in masina si o intrebau aia chestii care nici nu ii i-ar fi trecut vreodata pe la ureche sau pe la ....

E naspa sa fii femeie X_X

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...