Jump to content
Paul4games

Orange

Recommended Posts

mda merge sa reincarci bine ca nu le-am postat pe toate...

:)

Care ati fost nesimtitu de ati bagat

data ultimei facturi 07/08/2010

valoarea ultimei facturi 602,97 RON

valoare totala facturi neachitate 602.97 RON

Trebuia sa le trimiti prin pm,oricum ala care o incarcat cu atata este un idiot pentru a omul care are abonamentul sigur se va duce la politie+ca il va suan pentru ca yi apare pe telefon mesaj ca numarul respectiv a fost reincarcat cu n euro(macar daca il ducea mintea baga de pe toate conturile cate 20 de euro si nu avce nici o treaba...)

Edited by Paul4games
Link to comment
Share on other sites

Convorbirile sunt pastrate.

Creditul il folosesti de pe numarul tau de telefon in scopuri personale sau de genul acesta.

Numerele apelate plus mesajele sunt salvate.

Daca face plangere la politie nu e nevoie decat sa verifice ce am scris mai sus si cuiva nu-i va fi bine.

Nu ma intereseaza,cel care sia reincarcat telefonul cu n euro va plati eu nu am facut absolut nimic,doar am cerut niste conturi!

Link to comment
Share on other sites

Ziceam doar ca din moment ce acel credit va fi folosit pentru contactat persoane cunoscute cineva va avea de suferit, iar ca sa-l folosesti pentru altceva nu prea ai cum.

Ba da poti sa il folosesti in multe feluri(platesti anumite lucruri cu sms-uri) oricum ala care si incarcat cu atatia euro e prost de bubuie!

Link to comment
Share on other sites

nu inteleg motivul pentru toata zarva, nu am folosit niciodata chestii de genul dar cel care a reincarcat cu 200 sigur a facut-o cu un scop...adica sa nu credeti ca o sa vorbeasca sau o sa dea sms normale de toti banii aia. probabil a cumparat ceva prin sms online unde nu are datele bagate si gata... cine-l prinde pe ala?

ps: a fost vreo stire la televizor in care sa arate pe cineva prins pt magarii cu sms-uri?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...