Jump to content
adrianct

SIP VOIP scanner

Recommended Posts

Ma amuzati, asa precum ii amuzati si pe altii (mult mai priceputi) ce nu se obosesc a da reply, pentru ca isi ocupa timpul cu altceva mult mai pretios. Iar, aici ma refer la reply-uri de genul 'pe aia care o ardeau cu nr. suprataxa tocmai ce i-a legat luna trecuta...vreo 30 insi' si 'este cineva dispus sa-mi explice si mie cum se fac bani cu sipurile?' etc.; unde membrii au cateva post-uri.

Link to comment
Share on other sites

salut, nu cred ca scanneru ala postat pe google mai e ceva de capu lui, si orice alt scanner gen bruteforce .. suntem in 2011 iar cei ce au un server asterisk .. nu cred ca isi mai permit sa aibe user si parole asemanatoare cine crede asta se inseala, vei gasi vrun hotel ori o firma care are deschis doar local iar tu vei verifica zeci de prefix-uri pana ai sa face febra mentala. ca sa gasesti ceva studiati asterisk , freepbx , tribox si alte cpanele asemanatoare. asta e doar ca un sfat despre sip si bani care se fac din ele. e o poveste "uni fac altii fac" ceea ce vrea sa va spun este SE FAC BANI BUNI doar cu conditia sa fi as in ceea ce se numeste HACKING . fiinca nu toti mucosii stiu unele chestii.

success.

Edited by KastoreX
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

salut, nu cred ca scanneru ala postat pe google mai e ceva de capu lui, si orice alt scanner gen bruteforce .. suntem in 2011 iar cei ce au un server asterisk .. nu cred ca isi mai permit sa aibe user si parole asemanatoare cine crede asta se inseala vei gasi vrun hotel ori vreo firma care are deschis doar local iar tu vei verifica zeci de prefix-uri pana ai sa face febra mentala. ca sa gasesti ceva studiati asterisk , freepbx , tribox si alte cpanele asemanatoare. asta e doar ca un sfat despre sip si bani care se fac din ele e o poveste "uni fac alti fac" ceea ce vrea sa va spun este SE FAC BANI BUNI doar cu conditia sa fi as in ceea ce se numeste HACKING . fiinca nu toti mucosi stiu unele chestii.

success.

sa mori tu mai kastorica :))

Link to comment
Share on other sites

Pentru cei care doresc si au nevoie de Mass Caller cu autoredial (gen ce zice ptcapot)

mass call | Fisier - Upload Videos, Images, Music Yourself.

PAROLA: mass_call123

Pe Virus Total imi gaseste "CAT- QuickHeal 11.00 2011.11.02 (Suspicious) - DNAScan", insa eu il folosesc fara nici un fel de problema de luni de zile! Cine are nevoie il ia cine nu succes-uri!

Salut.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...