Jump to content
Nytro

Daca deschizi acest topic esti ratat

Recommended Posts

Nu poate fi inchisa aceasta categorie, e ca si cum ai merge la scoala si nu ai avea pauze. Pe langa tampeniile care se poasteaza aici, se mai posteaza si lucruri interesante (non-IT).

In plus, aici se poate discuta despre orice, acesta e avantajul sectiunii. Aici razi, faci caterinca... E nevoie si de asa ceva. La celelalte categorii nu admit asa ceva.

Si nu e vina mea ca majoritatea utilizatorilor intra aici pentru aceasta categorie, si nu dau cu vizita si prin altele, sa se lege ceva si de ei. Si se trezesc dupa 2-3 ani ca nu stiu mare lucru, si poate isi fac si iluzia ca o sa lucreze in domeniul IT.

Link to comment
Share on other sites

Nu poate fi inchisa aceasta categorie, e ca si cum ai merge la scoala si nu ai avea pauze. Pe langa tampeniile care se poasteaza aici, se mai posteaza si lucruri interesante (non-IT).

In plus, aici se poate discuta despre orice, acesta e avantajul sectiunii. Aici razi, faci caterinca... E nevoie si de asa ceva. La celelalte categorii nu admit asa ceva.

Caterinca se face pe mess,sau pe forumuri/site-uri/blog-uri.. orice de "caterinca".

Daca vrei ceva serios,ar trebui sa gandesti altfel,dar np bleg are dreptate(of,am ajuns sa-i dau dreptate lui bleg)

P.S.: @ Nytro: frumoasa miscare de a iti face o statistica ^_^

Reverse Social Engineering FTW!

Pare rau sa spun,dar nu cred ca asta a fost intentia lui.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...