Jump to content
just-for-funn

Tutorial Hacker*face palm*

Recommended Posts

La prima vedere pare ca omu vrea sa invete hacking,dar cand ma uit la poza de la avatarul lui...imi dau seama ca aveti dreptate.Si cine ar fi atat de retardat incat sa posteze o astfel de intrebare pe tpu.ro,unde toti copii de 13 ani intreaba cum se pot dezvirgina singuri,sau altele care intreaba daca au ramas gravide dupa ce s-au masturbat,cand gogu e plin de tutoriale pentru toti prostii,de la "hackuri" .bat pana la fraude si multe altele.Dar cum cineva a spus odata,

"Doar doua lucruri sunt infinite: universul si prostia umana; iar de cea din urma sunt foarte sigur"

LE:cum spuneam...............................

PS:parca imi vine o idee de raid,ceva :-?

http://img413.imageshack.us/i/70980395.jpg/

Edited by skipper
Link to comment
Share on other sites

Guest User Name

omg,e nebun omu',altu' si mai ratat se pune la mintea lui si i se adreseaza cu raspunsul

Nu exist? site-uri de tutoriale hacking, în general c?ci atunci la ce-ar mai fi buni ?i speciali hacker-ii dac? toat? lumea ?tie cum se face.

În fine, mai e ?i diferen?a de noan?? a termenului. Unul e hacker-ul ?i alta e CRACK-erul. Cred c? pe tine cracking-ul te intereseaz?.

Hacks.ws ?i serverele de private de IRC sunt principalele surse.

Mai multe nu-?i spun c-ar trebui s? te împu?c.

Spor la c?utat!

.

problema mare si la baiatu' asta,da in alte subiecte...:)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...