Jump to content
Ellimist

SKIZZO SKILLZ & GRASU XXL / gandul poate ucide

Recommended Posts

Guest Nemessis

Dragonu nu e "consacrat" decat prin underground :) Promovat nu o sa fie niciodata nici el si nici restul "freestylerilor" care o ard pe la battle-uri chiar daca unii dintre ei au talent shukar.

Link to comment
Share on other sites

Nu ar trebui sa facem diferente sau proaste observatii la adresa acestor oameni, deoarece fiecare are stilul sau de a da pe beat, fiecare in parte canta in functie de ce il doare, ce viseaza, ce doreste, ce uraste, ce compatimeste, traieste, vede si crede :P

Omu Gnom, Maximilian, Butch, Scanteie, Deceneu, Criss Blaziny, DOC, Dagga, Carbon, Cedry2k, Ad Litteram, Zale, Guess Who, Raku, Praetor, Bitza, Deceneu, Deliric 1, Piele, Nai'gh'ba, Spike, Axes, Dream Team, Toxic, Vexx, Parazitii, Racla, C.T.C, etc. ( nu-mi mai vin in minte), fac (sau faceau) o treaba minunata in zona muzicala romaneasca pacat ca mass-media nu ii difuzeaza si CNA-ul ii cenzureaza :|

Si cu dedicatie pentru toti :

1. Tot in strada

si pentru petrecareti :X

2. '>"Stau si beau niste Berganbrau"

Link to comment
Share on other sites

Skizzo e ok.

Omu Gnom, Maximilian,astia-s ok. Butch, vezi YouTube - VD-Barfe despre tarfe 2 . Scanteie, Deceneu, Criss Blaziny, DOC, Dagga, Carbon, Cedry2k, Ad Litteram, Zale, Guess Who, Raku, Praetor, Bitza, Deceneu, Deliric 1, Piele, Nai'gh'ba, Spike, Axes, Dream Team, Toxic, Vexx, Parazitii, Racla, C.T.C. La restu nu comentez inafara de Guess Who si Spike care s-au comericializat prea mult dar, na, nu le poti cere sa renunte la bani.

Si totusi, Specii si Kazi au mers foarte bine, nu stiu unde am citit ca se stricase prietenia. Kazi o mai arde poet neinteles, dar inca o data noi suntem aia care ne injura ei in piese ca-i injuram pe forumuri, "toti copiii de 14 ani isi dau pe net cu parerea/ cu privire la pula mea/ sau cum percep eu durerea".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...