Jump to content
mahowny

jicu debanat

Recommended Posts

eu is jicu si vreau sa ma debanze dracu careva ca vreau sa il injur pe benny_lopa ala ca prea potent se da.deci daca e un mod pe faza il rog sa imi reseteze passul si imi da un semn .

e plin forumul asta de oameni smecheri care vor sa ii frece pe alti oameni mai putin smecheri dar mai dotati intelectuali.

Link to comment
Share on other sites

@daatdreq: EPIC :)))

@jicu Pai tu dai dovada de prostie daca ai fii mai destept nu te-ai mai intoarce doar ca sa injuri ca un copil.

De parca nu ar mai exista alte forumuri...

De ce e atat de important sa il injuri mergeti dreq pe un chan...IRC nu ne futeti aici cu injuraturi , nu cred ca lumea e interesata sa vada care e mai tare!!!

Oricum....esti....lasa ca nu vrea sa ma cert :|

Link to comment
Share on other sites

deci eu nu vreau moartea pacatosului ci indreptarea lui.sa stie toata lumea si toti copii frustrati care au probleme acasa, care is traumatizati si intra pe forum, care iau bataie de la parinti cu, cureaua in mine au un sprijin asta e cert.deci eu is constient ca am facut un bine celui care am picat in stealer..viata asta e scurta, fututu in cur nu e pentru copii si nu se face pe forum prin topicuri contra unui om de buna credinta.e vb de onoare..daca intelegeti.

Link to comment
Share on other sites

hai sa punem mana de la mana sa il ajutam pe jicu, jicule eu unu sunt pro sa iti scoata ban-ul, e nevoie de oameni inteligenti deci te vrem pe tine aici

ps:era o gluma, fa un forum numai pentru tine, ai sa vezi ce fericit ai sa fii acolo

ps1:si am auzit de la cel care ti-a luat contu ca nu ai cazut in stealer ci esti l33t h4ck3r

Link to comment
Share on other sites

multumesc benny.esti un copil bun in adancul sufletului tau

Eu as vrea sa se faca optiune de a adauga anumite topicuri pe care le vrem noi la "Favorites", exact asa cum iti poti face playlist-uri pe youtube.

Nici nu va vine sa credeti cate vizite o sa faca topicul asta. Intru din ce in ce mai des ca incepe sa devina distractiv. =))

hai sa punem mana de la mana sa il ajutam pe jicu, jicule eu unu sunt pro sa iti scoata ban-ul, e nevoie de oameni inteligenti deci te vrem pe tine aici

Poate vrei sa il bage si in stuff. :)) VIP gratis. :))

LE: Topicul cu "dezvaluirile socante" are 823 de vizite. Asta are 127 ...dar creste vertiginos.

Si eu vreau sa fie jicu debanat. Astfel de useri care creaza vizite cu caru' sunt foarte importanti ptr. SEO.

LE: cat am scris eu postu asta s-au facut 135 de vizite. V-am zis eu ca o sa creasca. :D

Edited by Krisler12™
Link to comment
Share on other sites

bag picioru daca citesc topicu pan la pagina 3.

i-am dat eu ban o zi in ideea ca nu-mi bat capu 24 de ore si se rezolva problema lu jicu. Ca sa nu fie bietu baiet frustat a doua zi dimineata cand se trezeste cu toate pulile [pulele] la apel.

Apoi am ras de unu singur in camaruta mea juma de ora.

sa ii mai dau un ban sa vad cum merge protestu? :) :)

Link to comment
Share on other sites

Problema s-a rezolvat, multumesc pentru ajutor. Tot ce a trebuit sa fac a fost sa sug doua pule de hacker. Cu prima a fost usor, la a doua m-am chinuit mai mult ca imi ajungea pana in intestinul gros. Acum pot reveni la activitatea mea de zi cu zi, pot sa mananc cacat la off-topic pe rst in timp ce conving baietei de 12 ani ca nu e rusine sa mi-l arate pe gigel ala micu.

P.S.: Daca aveti intrebari pentru mine, dati-mi add pe traficantu99@yahoo.com (abia astept ca mailul meu sa fie indexat de google :X:X:X)

P.S 2: Ati vazut ca am scris corect "pulele"? :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Problema s-a rezolvat, multumesc pentru ajutor. Tot ce a trebuit sa fac a fost sa sug doua pule de hacker. Cu prima a fost usor, la a doua m-am chinuit mai mult ca imi ajungea pana in intestinul gros. Acum pot reveni la activitatea mea de zi cu zi, pot sa mananc cacat la off-topic pe rst in timp ce conving baietei de 12 ani ca nu e rusine sa mi-l arate pe gigel ala micu.

P.S.: Daca aveti intrebari pentru mine, dati-mi add pe traficantu99@yahoo.com (abia astept ca mailul meu sa fie indexat de google :X:X:X)

P.S 2: Ati vazut ca am scris corect "pulele"? :D:D:D

second time hackere =))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...