Jump to content

Recommended Posts

Ca tot veni vb de vatican, vaticanul are cel mai bun serviciu secret din lume, stiu informatia din mai multe surse. Oare care o fi pozitia lui?!

PS:intre 15 si 17 oct a.c. se va intalni Comisia Trilaterala la Buc. de ce Bucuresti si cu ce scop tocmai acum?!

....timpul le rezolva pe toate, noi trebuie doar sa tinem pasul cu el!

Link to comment
Share on other sites

cum s-a mai zis ww3 trebuie sa vina, tensiunea este mare intre marile puteri si america profita prea mult de lumea asta si parca nu e destul de puternica sa controleze tot, cel putini nu pe rusi sau pe asiatici

off: sunt de acord ca biblia a fost candva un "cod penal", se mai potriveste ce scrie acolo cu ce s-a mai intamplat asa cum se potriveste si la Nostradamus. Dumnezeul asa cum am fost invatati ca este nu exista, din punctul meu de vedere exista un anume Dzeu, o entitate care dicteaza toate legile din univers,

cum spuneau si cei dinainte e in natura omului lupta, are nevoia de sex si violenta(nu stiu cine a zis asta).

oricum om trai si om vedea..

Link to comment
Share on other sites

Nostradamus, baba Vanga ?i tehnologia prevestesc acest lucru

+

Biblia si al treilea razboi mondial cei care aveti biblie va rog cautati Ezechiel 38" din noul testament.

=

Oamenii au prea mult timp liber! Saturati de rutina zilnica, toti asteapta sa se petreaca ceva gen Gaura Neagra, 10.10.2010 [si alte dati], 2012, 2013 [Exploziile Solare] + altele.

O intrebare pentru cei fanatici religiosi: E clar, banuiesc pentru toata lumea ca am evoluat si nu am fost creati brusc [cui nu, inseamna ca a lipsit de la Biologie, Istorie si Geografie + contrazice Chimia si Fizica]. Atunci Adam nu am muscat din nici 1 mar oprit si nu a fost alungat impreuna cu Eva pe Pamant, deci nu avem pacatul originar. Iar Iisus se zice ca a venit sa ne scape de pacatul originar, dar din moment ce nu il avem de ce a mai venit ? Si daca o iei asa cad multe ca la domino.

Al 3'lea razboi mondial va fi cu Siguranta, dar in nici 1 caz nu se va intampla pentru ca asa a prevestit Biblia, Nostradamus sau altcineva. Atata ne mai lipseste sa ne puna americanii scutul anti-racheta, ca Rusia si Iran ne si iau in vizor...

Edited: exploziile solare nu mi se par supranaturale, dar le-am inclus in lista evenimentelor "asteptate".

Edited by curtuy
typing mistake
Link to comment
Share on other sites

Si chiar daca ar fi cel de al 3-lea razboi mondial romania cu ce plm intra in razboi ..... dupa ce ca e criza puli mai intra ei in razboi .... :-j [ tara puliiiiiiii ]

o sa faca cum a facut intotdeauna se aliaza cu cine prinde si cand vede ca pierde intoarce armele [Romania FTW] .......

a si mai auzisem o prostie la care am ras cu lacrimi ca cica Romania chiar daca ar fi explozii solare ,cutremure Nostradamus cacat plutitor etc... ar fi ferita de pericole =))

si cum a zis Cosminn ... nu cred pana nu vad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...