Jump to content
j1c0

ofer domenii, voi postati

Recommended Posts

dragii jicului incerc de 1 sapt sa vand niste domenii, iar cumparatorii nu se inghesuie.oricum o sa pierd $$$ cu ele si asa ca incerc sa va fac o propunere:

eu va ofer un domeniu cu wordpress configurat, thema, bineinteles pe host free.voi o sa faceti un singur lucru, content, content si o sa scrieti ce va taie capu, in limitele nisei.domeniile care fac parte din nisa:

coders online (2 domenii, unul *com si *.info)

tehnology (mobile phones, e domeniu .net)

2 domenii .info (slabit si asigurari)

bun.voi puteti sa scrieti si in lb. romana, dar...prefer engleza.astept pm pentru detalii, numele la domeniu, wp instalant and etc.ideea ii sa nu va lasati dupa 2 zile.voi o sa folosit tot traficul, ads and others.eu raman cu domeniul la sfarsit si backlinkurile, care o sa le ridic tot eu.puteti si voi ofcs.

salut ;)

Link to comment
Share on other sites

tehnology

technology

Eu vin cu alt? propunere: dac? înve?i s? scrii corect în român? ?i în englez?, î?i ofer gratuit ni?te domenii . ro ?i .com (care cost? mai mult decât 1.99 USD cât e un .info), cump?rate cu bani adev?ra?i, nu cu CC luate de pe net, cu hosting pl?tit, nu free. Singura ta obliga?ie e s? produci content de calitate ?i s? atragi mul?i vizitatori. Ce zici, te bagi?

De ce nu încerci pe siteuri de manele, pe hi5, pe huburi dc++, în locuri pe unde ubml? oameni cu o inteligen?? comparabil? cu a ta?

Link to comment
Share on other sites

technology

Eu vin cu alt? propunere: dac? înve?i s? scrii corect în român? ?i în englez?, î?i ofer gratuit ni?te domenii . ro ?i .com (care cost? mai mult decât 1.99 USD cât e un .info), cump?rate cu bani adev?ra?i, nu cu CC luate de pe net, cu hosting pl?tit, nu free. Singura ta obliga?ie e s? produci content de calitate ?i s? atragi mul?i vizitatori. Ce zici, te bagi?

De ce nu încerci pe siteuri de manele, pe hi5, pe huburi dc++, în locuri pe unde ubml? oameni cu o inteligen?? comparabil? cu a ta?

loooooool ma.ma sa va lamuresc.deci 1+1=2 la voi 1+1=1 iar alalt unu se afla mai tot timpul in puscarie.sa fie clar ca is domenii luate corect, cu paypal, paypal cu vcc de la goddady.banii facuti pe afara, forumuri. backlinkuri, seo, posturi la 0.70 centi...munciti punct.domeniile le tin si expira, devalorizeaza, u mai am timpul necesar sa le dezvolt.acum inteleg de ce zicea si ala bgs "ai grija in ce te bagi".oameni buni ori ati fumat prea mult si prost...proasta calitatea marfa,ori credeti ca fur portofele ziua si roti de masina noaptea.

Link to comment
Share on other sites

Hai s? zicem c? ai fost bineinten?ionat când ai cump?rat domeniile. S?-?i spun o chestie: un domeniu valoreaz? fix un c?cat dac? nu e monetizat. Chiar dac? vezi pe siteuri aftermarket nume de domenii cretine de vânzare cu sute, mii sau zeci de mii de euro, nimeni nu pune botul ?i o s? le vezi de vânzare ?i peste 5 ani.

Dac? tot le-ai cump?rat cu bani cinsti?i, cum zici, de ce crezi c? pot munci al?ii pentru tine în mod gratuit? Nu c? nu s-ar putea, în fapt chiar asta fac acum împreun? cu un prieten, dar am depus mii de ore de munc? amândoi, am avut zeci de încerc?ri ?i variante, am scris ?i codul, am f?cut ?i layoutul singuri, am c?utat linkuri pentru SEO, etc, etc, etc. Muncim la el de aproape un an. Faptul c? am reu?it/vom reu?i s? convingem ni?te speciali?ti s? scrie articole pe site-ul nostru, s? r?spund? la întreb?ri, etc., nu a fost gra?ie hazardului sau ochilor no?tri frumo?i. A trebuit s? convingem c? este o ini?iativ? serioas?, etc, etc.

Dac? tot ai domenii cu care nu ai ce face, po?i b?ga un script care s? ripuiasc? bloguri ?i ziare online ?i po?i ag??a ni?te vizite din google. Mai mult de câteva zeci de euro/sute pe an zic s? nu te a?tep?i. Oricum, e un câ?tig, sco?i mult mai mult decât ai b?gat.

Cât despre g?sirea de fraieri care s?-?i fac? un site pe gratis ?i s?-?i produc? content unic ?i interesant, zic s? te la?i pentru c? vei fi luat la mi?to.

Link to comment
Share on other sites

Hai s? zicem c? ai fost bineinten?ionat când ai cump?rat domeniile. S?-?i spun o chestie: un domeniu valoreaz? fix un c?cat dac? nu e monetizat. Chiar dac? vezi pe siteuri aftermarket nume de domenii cretine de vânzare cu sute, mii sau zeci de mii de euro, nimeni nu pune botul ?i o s? le vezi de vânzare ?i peste 5 ani.

Dac? tot le-ai cump?rat cu bani cinsti?i, cum zici, de ce crezi c? pot munci al?ii pentru tine în mod gratuit? Nu c? nu s-ar putea, în fapt chiar asta fac acum împreun? cu un prieten, dar am depus mii de ore de munc? amândoi, am avut zeci de încerc?ri ?i variante, am scris ?i codul, am f?cut ?i layoutul singuri, am c?utat linkuri pentru SEO, etc, etc, etc. Muncim la el de aproape un an. Faptul c? am reu?it/vom reu?i s? convingem ni?te speciali?ti s? scrie articole pe site-ul nostru, s? r?spund? la întreb?ri, etc., nu a fost gra?ie hazardului sau ochilor no?tri frumo?i. A trebuit s? convingem c? este o ini?iativ? serioas?, etc, etc.

Dac? tot ai domenii cu care nu ai ce face, po?i b?ga un script care s? ripuiasc? bloguri ?i ziare online ?i po?i ag??a ni?te vizite din google. Mai mult de câteva zeci de euro/sute pe an zic s? nu te a?tep?i. Oricum, e un câ?tig, sco?i mult mai mult decât ai b?gat.

Cât despre g?sirea de fraieri care s?-?i fac? un site pe gratis ?i s?-?i produc? content unic ?i interesant, zic s? te la?i pentru c? vei fi luat la mi?to.

Dac? tot ai domenii cu care nu ai ce face, po?i b?ga un script care s? ripuiasc? bloguri ?i ziare online ?i po?i ag??a ni?te vizite din google. Mai mult de câteva zeci de euro/sute pe an zic s? nu te a?tep?i. Oricum, e un câ?tig, sco?i mult mai mult decât ai b?gat.

despre domain parking vorbesti?sau de exemplu de script ca sa vad ca nu vb cu gheo' zugravu.

Link to comment
Share on other sites

Hai ca a dat-o si jicutu' pe diacritice, e de rau fratilor, se emancipeaza internetul.

Jicule, lasa bre harneala boss, al de a fi prost sa iti scrie pe un site cu domeniu.info si de rahat, il invit sa-i dau eu un domeniu .info gratis! si sa nu faca prostia asta. Domeniile alese de tine sunt MFA (Make for adsense) si te intereseaza doar profitul pe spatele altora.

Link to comment
Share on other sites

Daca prinzi 4 goodyear all season , PM !

te rog sa citesti sig-u :)) asa nu am momentan numa de golf 4 si mai am cred roti pentru atelaje, dar poti sa vb cu secretara.cum zicea alde park, normal ca scriu cu diacritice, imi prind bine si la scoala.daca ma prostiti sa invat tabla inmultuirii si a impartirii sunteti koseri.

@datdraqqu

p.s 2:pentru tine oricand, daca vrei fac rost si de 2-3 laptopuri fratili meu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...