Jump to content
Diagthaah

The West

Recommended Posts

1)cate posturi ai?

2)continua sa joci

3)boule, un JOC e facut ca sa te DISTREZI, nu ca sa te dai mare ca ai bani in speranta ca ai sa agati ceva gagici si ai sa scapi de laba trista

4)nustiu de ce am impresia ca se spune "money maker"-e

5)nu mai veniti in pula mea la mocaiala.Vrei sa le futi mama la aia de la The West? FelicitarI! invata cum si fa-o cu mana ta.Boule!

In concluzie, parerea mea e ca sugi pula pe ascuns.A,da, si habar n-ai sa joci The West.

Link to comment
Share on other sites

@Paul4games n-am nimic cu omu' ca persoana, nici nu-l cunosc, da' m-am saturat de toti ratatii (script-kiddie-urii pulii) care stau numai la praznic.Si nu zic asta ca si cum eu as fi un mare hacker ca nu-s, drept urmare, invat o saptamana si despre SSH, Hydra si toate alea, dar nu apuc sa ma joc deloc cu ssh, fiindca n-am idee cum sa-mi fac wordlist.Pula mea, asta este, asta nu inseamna ca tre sa stam la praznic gen"Fac laba, stiti cumva un hack la vreo surubelnita sa ma stimulez si anal? " Nu merge asa.

PS:Defapt n-am facut absolut nimic din ceea ce ar face un hacker(asta pentru ratatii care o sa ma intrebe de XSS-uri si de pulan-cur), da' o veni si vremea mea :P

On: - (bordura sau pierdut se declara nul) :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...