Jump to content
alexalghisi

Cateva conturi Filelist...

Recommended Posts

din cate stiu eu acum se poate recupera parola fff usor,datorita adresei de e-mail care numai poate fi schimbata.eu cred ca tu ai si conturile d ee-mail ale acestor conturi de filelist.

puteai sa faci altfel :) prinPM,sigur au luat toti baietii care nu posteaza pe aici si nu au activitate,daca tu credeai si sperai ca iei +rep..te inseli.

ti'am dat eu reputatie,oricum numai merge niciun cont.

Link to comment
Share on other sites

dupa cum se spunea,se pot recupera doar cu adresa initiala.singurul beneficiu ar fi download pana se prinde sau daca ar avea invitatie activa.oricum,bravo pt efort

cel mai bine si cel mai frumos era ca lista aia sa fie data doar prin PM si primea si+rep,si asa nuschimba nimeni password si nu se prindea niciun utilizator.

Link to comment
Share on other sites

Aveti grija cu crypterul postat mai devreme. Nu e un crypter, are bindat un stealer. Conturile acestea de filelist sunt ale mele(oricum nu prea mai aveti ce face cu ele pentru ca politica de schimbare a parolei a fost modificata).Am rulat crypterul acela in masina virtuala si din neatentie aveam salvat in firefox loginul de la logurile proprii si baiatu asta acum a facut un thread cu conturile de filelist care le-a gasit pe acolo. Am schimbat parola si userul acum asa ca cei are a-ti descarcat asta si l-ati rulat pe propriul sistem schimbati-va de urgenta parolele. Un admin sau mod sa ii dea ban la baiatul asta ca face spread pe RST.

Link to comment
Share on other sites

Aveti grija cu crypterul postat mai devreme. Nu e un crypter, are bindat un stealer. Conturile acestea de filelist sunt ale mele(oricum nu prea mai aveti ce face cu ele pentru ca politica de schimbare a parolei a fost modificata).Am rulat crypterul acela in masina virtuala si din neatentie aveam salvat in firefox loginul de la logurile proprii si baiatu asta acum a facut un thread cu conturile de filelist care le-a gasit pe acolo. Am schimbat parola si userul acum asa ca cei are a-ti descarcat asta si l-ati rulat pe propriul sistem schimbati-va de urgenta parolele. Un admin sau mod sa ii dea ban la baiatul asta ca face spread pe RST.

deaia nu avea el sursa la crypter??(cica)

Link to comment
Share on other sites

sunt exact aceleasi cu ale mele si pot sa demostrez cu screenuri asta daca imi cere un admin sau moderator (am schimbat parola la pagina de logare). Si mai si ceri +rep pentru niste rahaturi care le-ai facut. Sa tepuiesti membri RST. Si nu ti se pare ciudat ca ai postat logurile exact dupa postul cu crypterul? Esti si cam idiot!

Edited by M2G
Link to comment
Share on other sites

Cate coincidente!

1) Ai postat "crypterul"

2) Ai postat loguri de filelist imediat dupa (conturi care din intamplare cica sunt la fel cu ale mele)

3)Acum a picat hostul(by the way am schimbat parola la pagina de logare de la stealer)

Mai sa fie, ce de coincidente!:))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...