Jump to content
pomanel

Salut va rog frumos ma putetii ajuta cu ceva?

Recommended Posts

Salut va rog frumos ma putetii ajuta cu ceva? vreau sa pun la un fraier in pc un keylogger ca sa aflu ceva dar nu gasesc nici un keylogger cu tutorial cum se pune un keylogger intr-un fisier timp imagine etc..nu conteaza daca e detectabil sau nedetectabil oricum il fraieresc eu pe ala numa vreau sa stiu cum pui un keylogger intr-un fisier si sa primesti prin mail tot ce scrie va rog frumos raman dator cu o bere >:D<

Link to comment
Share on other sites

Pomanel ca sa-i pui un server de keylogger unui prieten de al tau (sau ce-o fi) iti trebuie un trojan (eu iti recomand prorat) scrie pe google , downloadeaza-l fa server si trimitei-l prin messenger , apoi afla-i ip-ul scrie-l acolo (este o casuta unde trebuie sa pui ip-ul) si da-i connect.Apoi faci ce vrei cu calculatorul lui....

Daca vrei sa te ajut cu ceva da-mi PM.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

/off

Fii mai respectuos cu cei care au o experienta in domeniu, chiar daca esti flamat. Daca dadeai un search aici gaseai tot felul de 'programele' care-ti trebuie tie. Nu faci o imagine, faci un executabil cu icon de imagine. Extensia sa va fi tot .exe . O metoda mai avansata pentru a simula 'imaginea' a fost discutata. Dar e clar ca nu ai minimul de experienta, asa ca mai intai obisnuieste-te cu trojani/keyloggeri/stealeri care sa-i probezi pe localhost chiar. Regula de 10 post-uri pentru cereri e una de bun simt, pe care ai incalcat-o. Daca stateai sa citesti destul informatiile de aici, astfel incat sa poti posta 10 reply-uri utile sau alte articole, aveai ocazia sa descoperi si singur ce-ti zic eu aici si sa nu trebuiasca sa faci cereri, implicit sa fii atacat. Dar nu te mira cand primesti raspunsuri in genul cand tu zici 'ete fleo?c' la regulile unei comunitati vechi, cu useri experimentati.Nu se face asa ceva.

/on.

Incepe cu prorat, testeaza singur pe pc-ul tau.dupa procesul asta, trebuie sa intelegi ca un public trojan (lasat asa cum e construit initial) nu trece de firewall-ul windowsului macar (sp2 classic). Incepe sa te documentezi despre trojani, cryptere, bindere UD, FUD etc. si dupa aia cere mai multe detalii aici sau uita-te peste tutoriale. Sansa ta ca ce vrei tu cu tipul respectiv sa mearga este minima la ce informatii detii in mod curent (doar sa fie perfect retardat tipul). Toate informatiile sunt date de 'pomanel' aici, trebuie doar sa vrei sa stii :) Sper ca intelegi ca tot ce-am scris aici vine cu scopul de a te ajuta.Bafta.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Salut va rog frumos ma putetii ajuta cu ceva? vreau sa pun la un fraier in pc un keylogger ca sa aflu ceva dar nu gasesc nici un keylogger cu tutorial cum se pune un keylogger intr-un fisier timp imagine etc..nu conteaza daca e detectabil sau nedetectabil oricum il fraieresc eu pe ala numa vreau sa stiu cum pui un keylogger intr-un fisier si sa primesti prin mail tot ce scrie va rog frumos raman dator cu o bere >:D<

Nushtu d'astea ! Vreau sa-mi fac o prietena dar nu gasesc toate fetili sa apeleze la mine !

Inchideti pana nu ne infecteaza asta pe toti.

Link to comment
Share on other sites

mama parca am facut nus ce paguba eu vreau sa stiu doar cum se pune un keylogger si ala imi da ardamax nu intelegii ca eu vreau sa pun intr-o poza....si asa imi place mie numele ceva impotriva?

Nu ai facut nicio paguba.Doar RTFM...Aceasta rubrica se adreaseaza userilor cu minim 10 posturi.Si mai esti si ratat...puteai sa dai un simplu search pe forum si gaseai zeci de topicuri cu versiuni ardamax cu tutoriale complete chiar si video.Nu va inteleg...

Link to comment
Share on other sites

Nu ai facut nicio paguba.Doar RTFM...Aceasta rubrica se adreaseaza userilor cu minim 10 posturi.Si mai esti si ratat...puteai sa dai un simplu search pe forum si gaseai zeci de topicuri cu versiuni ardamax cu tutoriale complete chiar si video.Nu va inteleg...

ba baiatule te mananca ??dute in mm ca nu te-am intrebat pe tine

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...