Jump to content
NeoLithiculX

Hack Zynga Poker

Recommended Posts

Buna seara tuturor. Deschid acest subiect deoarece am vazut ca se discuta foarte mult si multe persoane sunt interesate. Credeti ca exista vreo metoda de a genera chipsuri pe zynga? Sau cel putin smecheria aia cu gift-uri nelimitat prin modificarea de linkuri.

P.S: Nu vreau asta numai pt mine ci doar pentru faptul ca toti jucatorii mai mult pierd decat castiga pe zynga ...

Link to comment
Share on other sites

Am pierdut 25$ in 2 min:)) prima data de la 10 m-am ridicat la 46 ca sa scot imi trebuia minim 50 si ca sa fac 50 am jucat ca bouu:)) dupa 1 min am mai bagat 15 o mana allin am pierdut:))

E o vrajeala si cu zynga mia zis un italian cami da 100E pe 1 mil de cipsuri:-?? da nuj carei faza

Link to comment
Share on other sites

Poti sa fii tu master al pokerului daca jocul vrea sa pierzi ca sa te determine sa cumperi chipsuri de la ei, crede-ma ca pierzi si cu straight flush (cunosc cazuri in care jocul s-a blocat si chipsurile s-au pierdut si nu era din cauza PC-ului). Totul este facut in asa fel incat sa castigi, castigi, castigi apoi dintr-o data pac incepi sa pierzi, pariezi si pierzi si esti nevoit sa cumperi de la ei ca mai apoi sa mai castigi un anumit % din cate chipsuri ai cumparat, poate chiar de 3 ori numarul de chipsuri, apoi din nou iarasi pierzi tocmai ca sa cumperi de la ei. Repet, poti sa fii tu cel mai calculat jucator de poker, arata-mi mie o persoana care cu straight flush sau cu full house sa nu parieze ceva cand este in joc ...

Link to comment
Share on other sites

daca joci cu tot bankrollul si-i bagi tot pe full house esti tampit, imi pare rau sa-ti zic. DA , exista noroc/ ghinion in poker.. de aia e bine sa ai un bankroll solid, ai fi stiut asta daca m-ai fi ascultat si te-ai fi apucat sa inveti. Bankroll solid inseamna 25+ buy-ins, adica de fiecare data cand te asezi la masa tu pui doar 1/25 din toti banii . Daca pierzi tu cu straight flush de 25 de ori la rand ...

Si tre sa fi tampit sa dai bani adevarati pe bani IREALI.

Link to comment
Share on other sites

Normal ca trebuie sa fii tampit avand in vedere faptul ca nu iti iese nimic din afacerea asta de aceea caut o metoda prin care sa poti face ceva chipsuri pentru a recupera paguba aia nu am zis ca pierzi cu straight flush de 25 ori la rand, dar daca castigi de 24 ori e destul sa te bagi all-in cu o mana din asta si daca e sa pierzi, pierzi ... daca asa vrea jocul, asa iese iti dai seama :)

Link to comment
Share on other sites

Am pierdut 25$ in 2 min:)) prima data de la 10 m-am ridicat la 46 ca sa scot imi trebuia minim 50 si ca sa fac 50 am jucat ca bouu:)) dupa 1 min am mai bagat 15 o mana allin am pierdut:))

Weak bankroll management... 50% din toata strategia jocului(daca vrei sa faci bani cu adevarat) tine de bankroll management. Poti sa fii tu oricat de bun la poker daca nu stii sa tii de bani pierzi. Chris Ferguson avea un proiect prin care reusise sa ajunga de la 100$ la 10.000$ in 9 luni si de la 10.000$ la 30.000$ in 3 luni.

El spunea ca pentru a putea progresa trebuie sa intri la o masa cu buy-in de maxim 5% din tot bankroll-ul tau. Asta insemnand ca tu cu aia 25$ trebuia sa intri la o masa cu un buy in de 1.25$ si sa incerci usor usor sa progresezi.

Asta insemnand practic ca tu cu cei 25$ trebuia sa joci pe full tilt poker spre exemplu la o masa cu blind 1/2 centi pana faceai minim 35$ incat sa poti juca la mesele de 2/5 centi la care buy-in-ul minim este de 1.75$.

Iti imaginezi deci cat de greu progresezi. Dar important este ca nu pierzi si sincer, daca nu ai bani gramada e greu sa progresezi daca nu joci cu bankroll management f. bine pus la punct.

Link to comment
Share on other sites

cati bani se fac? si cui se vand?

Am prieteni care au castigat si 400 euro intr-o zi .Daca ai "marfa" poti sa faci si 3-4 mii euro / luna .(nu exagerez)

Le vinzi userilor de pe site .Sistemul doizecelui de vandut puncte e unul prostesc , ceva de genul 1 euro = 10 k . Punctele se vand la negru cu 1 euro=250k , deci nu e nimeni prost sa ia de la sistem .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...