Jump to content
Guest User Name

Ce spun hainele pe care le lurtam despre noi!

Recommended Posts

cum isi poarta vesmintele tinerii care s-au intors din strainatate

Nu am nimic cu nimeni dar nu am cuvinte

Aici sunt acelea?i polemice , cum de romanii se îmbrac? prost ?

Intrade-var vine pus accentul pe valoarea produsului întîi ?i bineîn?eles nicidecum pe style

Sincer ma gîndeam ca au f?cut reportajul intro discoteca de romani din str?in?tate

Oricum nu le frecventez de 5-6 ani discotecile de romani deoarece p?rerea mea prea multi se omoar? (s?pt?mîna trecuta înc? unul sa dus )

OK ,altceva doar pt faptul ca ai o cet??enie romana e?ti v?zut divers aici (nicidecum în mod bun , multi vin chema?i rom deoarece [rom]anian )

Presupun ca sunt romani din diverse zone ale tarii dar asta nu schimba nimic din punctul de vedere a stilului cum se îmbrac?

Vreau sa în?elege?i faptul ca unul prefera sa poarte o pereche de adidasi la 300 de euro chiar dac? ii vin mai mici decît o pereche de adidasi la un pre? mai redus sau ma rog f?r? vreo firma pe ei care ar fi pe m?sura lui

Pe multi reu?e?ti sa ii vezi în trening-uri firmate (cele mai cunoscute firme PUMA,KAPPA,NIKE,ADDIDAS)

OK ce ma roade mai mult e comportamentul (deci în?eleg obscenit??i vorbe?te fiecare ) dar comportamentul e înc? de scuza?i-mi expresia "canibali"

De cînd sunt eu probabil am cunoscut 10 civiliza?i (deci NOT ??rani ) am folosit o expresie booleana pt a face o compara?ie

Romane?te nu ?tim to?i sa vorbim e normal , cel pu?in eu îmi dau seama de gre?elile pe care le fac în fiecare zi ?i bineîn?eles vin corectat de al?ii

Termin aici ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...