Jump to content
HellScream

Sa scapam de pacalici

Recommended Posts

In ultimele zile, am observat ca o grupare de babuini, copii ai net caffe-urilor au aparut prin comunitatea asta. Problema e in felul urmator.Nu m-ar deranja ca au venit, dar m-ar bucura sa plece. Au inceput cu showoff-uri, cu demonstratii de gradinita, in fiecare topicgasesc Havij-ul mortilor mami lor, si numa si numa CRETINISME.Nu zic, e ok sa ai cate o mascota din asta de care sa faci bascalie cand te plicisesti, dar nici asa.

Nu credeti ca ar trebui facuta un pic de curateni prin comunitatea asta? Nu de alta, dar se cam duce la vale, si ar fi pacat. Prea mult s-a muncit la ea (nu ca si fi contribuit si eu), si ar fi pacat sa devina gradinita. Rog persoanele abilitate, sa se ocupe de problema, si sa faca putina curatenie, nu de alta, dar ne invadeaza plozii.

Link to comment
Share on other sites

@hellscream am o vaga impresie ca nu sti despre ce vorbesti.Dincolo de faptul ca este (inca) un topic nefolositor,deoarece problema a mai fost abordata in multe locuri, mi se pare ca si comportamentul tau seamana un pic a "pacalici".Doar faptul ca citesti posturile inutile ma face sa cred ca jumatate din timpul petrecut pe forum rasfoiesti cu o satisfactie vecine cu prostia, ultimele posturi de la offtopic.Sa nu mai vorbesc de postarea unor xss-uri banale ,accesibile si fratelui meu (are 6ani),in care arborezi cu mandrie 'hacked_by_HellScream'.Ai fi dat dovada de mai multa seriozitate daca in loc de hacked_by_HellScream pui un banal ,dar sanatos "document.cookies".

Deci "las-o ma ca merge-asa"

Edited by hate.me
Link to comment
Share on other sites

Eu ce xss-uri am facut, lea-m pus acolo, doar "ca sa fie", nu ca sa ma sparg in figuri cum ai crezut tu. Cum imi petrec eu timpul, pe ce forumuri, si cu ce resurse de inteligenta, nu vad sa fie problema ta, asta daca nu cumva te pasioneaza subiectul. In rest raman la parerea mea, ca au aparut copii care se dau hackeri dar nu sunt nici macar in stare sa inteleaga cuvantul.

Pe scurt, pt cei cu minte scurta, nu am spus ca asi fi vre-un hacker sau programator experimentat, dar macar eu recunosc. Partea buna e ca desi mi frustrarea imi trece, la altii prostia ramane.

Nytro, nu am spus sa banezi userii care sunt activi, si care chiar daca nu stiu, vor sa invete. Am propus eliminarea celor care posteaza de dragul de a posta, care fac fake hacking, etc. Sa nu ma intelegi gresit, nu am nimic cu cei care isi vad de treaba.

Link to comment
Share on other sites

nu am insinuat niciodata ca ai fi postat xss-ri ca sa te spargi in figuri.M-a deranjat doar faptul ca nu ai constientizat ca nu erai tu in situatia de a da cu piatra;Pot fi cazuri ,cand printre "gruparea de babuini" se afla si useri care au venit aici dintr-un imbold pozitiv,iar acele cretinisme de care vorbesti sunt doar un aspect al curiozitatii lor;prin fiecare succes al lor in domeniul acesta ,pana la un moment dat vor crede ca au descoperit america.Ce va urma dupa acest moment ,de cele mai multe ori,este o perioada de maturizare,capabila sa ofere satisfactii reale intregii comunitati.

Link to comment
Share on other sites

interesanta chestie ... cum a spus si restul mai sus ... cine sunt .. cei de gradinita , si daca postezi ceva .. nu trebuie sa strigi dece cei de gradinita le folosesc ;) doar nu vrei sa faci posturile private ? daca vrei sa postezi ceva si sa fie doar de tine dat ... pune frate in arhive cu parole si dai parola la PM si nu te mai plangi atat ... si ai iesi din gradinita in care te plangi ca esti si ai trece la scoala clasa I :))

................................................................

Link to comment
Share on other sites

ak4d3a taci tata nu mai folosi cuvinte culte ca sa te dai mare destept (nu ma intereseaza cati ani ai). Tu nu stii sa pui o virgula asa ca mai bine lasa subiectul asta pentru cine l-a deschis.

PS: Virgula se pune fix dupa cuvant (cuvant1, cuvant2), nu se pune nici asa (cuvant1,cuvant2) nici asa (cuvant1 ,cuvant2) si nici asa (cuvant1 , cuvant2).

Link to comment
Share on other sites

topicul nu l-am deschis eu :D

prin fiecare replica pe care o postati ma faceti sa am o parere si mai buna despre mine;e un sentiment ciudat dar placut.Oricum o sa vina un admin sau moderator sa va (ne) strice joaca.

Na , na , no tengo lie, no tengo lie, no tengo lie

Na , na , no tengo lie, no tengo lie, no tengo lie

mascarici inapti cu mai putin de 200 posturi , hai ungaria!

Link to comment
Share on other sites

Guest blackboy1337.
Degeaba va stoarceti limba atata.

Copii de genu sunt infiniti , daca ar primi ban ar venii altii in locul lor.

DA sunt foarte enervanti dar poate unii isi mai dau seama de cate ceva de la cate injuraturi primesc.

Doar cazuriile grave ca blackboy ar trebuii banati :))

Doar in cazurile grave se vede cat esti de prost.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...