Jump to content
Krisler12™

Dau Novomatic Gamble Hacker

Recommended Posts

Salut !

Am exact programul din acest video:

Il dau la schimb cu o versiune originala a acestui program:

WYSIWYG Web Builder

Nu ma intereseaza daca e cumparat sau nu, dar vreau sa mearga sa ii fac update si sa ii mearga pluginurile special facute ptr. el ptr. ca se gasesc pe net versiuni carora le poti face update dar pluginurile nu merg ptr. ca nu e versiune originala. => In primul si in primul rand sa ii mearga pluginurile.

Cel care vrea sa faca schimbul poate intra la mine cu team viewer sa vada despre ce e vorba si daca ii convine atunci sa imi dea el primul programul respectiv ca sa il verific ptr. ca nu ma las tepuit cu o versiune de asta de care am zis ca este plin netu' de ele.

Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

daca mergea iti dadeam eu..

Daca mergea ce anume ? Programul asta pe care il am e exact asa cum e cel din video de pe youtube, nu l-am testat ca sa vad daca poti sa castigi sau nu.

Krisler si cum ai de gand sa faci acelasi cacat direct pe aparatul din salile de joc?

Nu stiu, habar n-am. Am vorbit cu cineva care are si el acest program si a zis ca se poate in felul urmator:

unu are un laptop sau sta acasa la PC si altul e acolo la aparat si ii zice astuilalt ce ii arata aparatul iar asta ii zice la randul lui ce ii arata programul ca ar trebui sa faca.

Oricum, pe mine nu ma intereseaza daca o sa castige careva folosind programul sa din contra nu o sa aiba ce fac cu el. Eu pur si simplu vad ca lumea vrea acest program, eu il am EXACT asa cum e in filmuletul ala, daca lumea il vrea eu il dau. Cere si oferta. :D

Nu il dau contracost ptr. ca nu am card si nu pot incasa banii, dar la schimb cu ceva da.

In momentul de fata ma intereseaza doar acest program:

WYSIWYG WEBG Builder 7.xx

Edited by Krisler12™
Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Daca il porteaza cineva pe smart phones il pot testa fara probleme la mine in cartier. Pot si cu laptopul dar pun clientii prea multe intrebari. De angajati nu imi fac probleme.

Ah, da. Din cate am vazut fiecare joc (ROM), are alt algoritm, probabil in functie de anul de productie.

Link to comment
Share on other sites

Ah, da. Din cate am vazut fiecare joc (ROM), are alt algoritm, probabil in functie de anul de productie.

Asa este , difera algoritmul ar trebui v?zut în care condi?ii func?ioneaz?, nu va merge pe toate jocurile

Sunt foarte multe produc?ii diverse în care vin introduse diverse tipuri de calcule în( ROM)

@Krisler12™ poti preciza in care condi?ii func?ioneaz? ? ma refer ?tii m?car anumite tipuri de jocuri in care ar putea func?iona? (nu merge in toate si asta este sigur )

Model , serie ,etc ?

Edited by pyth0n3
Link to comment
Share on other sites

Asa este , difera algoritmul ar trebui v?zut în care condi?ii func?ioneaz?, nu va merge pe toate jocurile

Sunt foarte multe produc?ii diverse în care vin introduse diverse tipuri de calcule în( ROM)

@Krisler12™ poti preciza in care condi?ii func?ioneaz? ? ma refer ?tii m?car anumite tipuri de jocuri in care ar putea func?iona? (nu merge in toate si asta este sigur )

Model , serie ,etc ?

2lwluee.png

33tl8k9.png

14brmmd.png

2dmbmrm.png

2wg8za0.png

671it5.png

Programul nu contsa decat intr-un singur fisier cu caracteristicile de mai sus.

@pyth0n3: Nu stiu la ce te referi si nu am cum sa iti raspund la ce ma intrebi. Eu nu joc la de astea ptr. ca din punctul meu de vedere asta nu inseamna decat sa pierzi bani. Nu am testat programul si nu stiu daca functioneaza sau nu, in concluzie nu iti pot zice daca o sa fii miliardar sau e doar pur si simplu o facatura de program de pe net.

Link to comment
Share on other sites

Am mai incercat nu stiu cate versiuni si pur si simplu nu incarca extesiile sau sunt unele care le incarca dar nu ti le arata in pagina si pur si simplu nu le poti folosi ptr. ca nu le poti vedea.

Multumesc totusi ptr. ajutor, o sa il incerc si pe asta !

Link to comment
Share on other sites

Daca mergea ce anume ? Programul asta pe care il am e exact asa cum e cel din video de pe youtube, nu l-am testat ca sa vad daca poti sa castigi sau nu.

Nu stiu, habar n-am. Am vorbit cu cineva care are si el acest program si a zis ca se poate in felul urmator:

unu are un laptop sau sta acasa la PC si altul e acolo la aparat si ii zice astuilalt ce ii arata aparatul iar asta ii zice la randul lui ce ii arata programul ca ar trebui sa faca.

Oricum, pe mine nu ma intereseaza daca o sa castige careva folosind programul sa din contra nu o sa aiba ce fac cu el. Eu pur si simplu vad ca lumea vrea acest program, eu il am EXACT asa cum e in filmuletul ala, daca lumea il vrea eu il dau. Cere si oferta. :D

Nu il dau contracost ptr. ca nu am card si nu pot incasa banii, dar la schimb cu ceva da.

In momentul de fata ma intereseaza doar acest program:

WYSIWYG WEBG Builder 7.xx

sal

am eu WYSIWYG Web Builder 7 il dau la schimb

Link to comment
Share on other sites

BLKoldSUN daca vi si te intalnesti cu mine si mergem la o sala de jocuri, cazino sau ce vrei tu si functioneaza iti dau cati bani vrei tu .... daca nu , te dau cu capu de aparat pana iti las creieri acolo ....

Nu mai prostii lume ca ai tu programe si mai stiu eu ce ... ca nu ai nimic ..... daca ai avea ce spui tu acolo in loc sa stai pe net si sa prostesti lumea ai sta prin cazinouri sa faci bani ....

Si voi astia copii prosti retarzi care credeti ca exista nustiu ce program minune care te face miliardar peste noapte .... voi ce ati face daca ati avea un program ca ala ???? lati vinde pe la alti ca apoi alti sa il vanda la alti si tot asa pana o sa il aiba toata tara si nu o sa mai functioneze ??? sau il tineti doar pt voi si castigati multi bani cu el ????

Deci , va zic eu sigur 99% nu exista nici un program, nici o smecherie, nici o schema sau alta porcarie prin care sa faci bani la pacanele si 1% e posibil sa fie ceva ceva dar nu pentru noi , decat pentru aia care au sute de mi de euro in conturi si isi permit sa plateasca pentru o chestie de genu care ar costa fffff multi Ieuroi ..

Inainte pe aparatele vechi au existat unele cacaturi care mai mergeau dar acum sigur nu mai exista ca tehnologia a avansat foarte mult ....

Asa ca mergeti la scoala sau la munca ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...