Jump to content
adonisslanic

Sfat de cumparat smartphone bun

Recommended Posts

toata lumea primeste cadouri :(

ontopic: i-ati un iphone si te vei indragostii de el. Exista 2 tipuri de telefoane. Iphone si Restul. Ex: Yahoo Messenger: este facut pt iphone special

Nu fi :( sad,ca nu esti singuru care nu primeste cadouri anu asta.Suntem 2 ! :))

Tare mi-as fi dorit un laptop alienware,pentru facultate alea alea.Da de unde.Maybe la anu si la multi ani :)) !

Link to comment
Share on other sites

ON: Da , ar fi bine sa-ti iei un telefon cu Android , unul ieftin si (zic eu bun) ar fi htc tattoo , are htc sense ui , internet (exact ca si htc wildfire , adica bun) , wireless bun , ce pot sa spun , are android 1.6 (nu e asa bun) , dar din fericire este upgrade oficial la 2.1 (si 2.1 e bun nu trebuie neaparat 2.2 ) , daca nu folosesti camera,radioul (uita-te pe xda-developers sa vezi defectele la un update 2.2 froyo neoficial) , poti pune card de pana la 32 GB (dar nu-ti recomand pentru ca va lucra greu).Intr-un final ia-ti htc tattoo.

Si eu m-am gandit sa-mi iau unul asa ieftin , ori lg optimus one p500 ori htc tattoo , daca mai poate veni cineva cu un review la unul dintre cele 2 (sau ala aman2 daca se poate , ar fi bine).

OFF:Nici eu nu am primit cadouri de Craciun....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...