Jump to content
rekonbv

Cont filelist 14tb gratis :P

Recommended Posts

Ce jegosi :))

From doggy18 at 2011-01-17 17:40:47 (19 mins ago) GMT (NEW!)

Nu se poate schimba. Fa rost de parola

-------- skolka wrote: --------

Buna ziua, as dori sa imi schimb si eu emailul de recuperare in cel care este setat ca default. Mai exact , hackeralin1@gmail.com . Motivul pentru care vreau sa il schimb este ca mi-am uitat parola la emailul de recuperare si vreau sa fiu Safe.

Multumesc, o zi buna.

Link to comment
Share on other sites

SympleBoy22 filelist are regula sa nu poata fi schimbat mailul de default ca proprietarul de drept sa nu-si piarda contul. Asa ca mailul default nu e schimbat si o astfel de cerere nu e credibila din start.

Mi se pare o idiotenie: daca ai un cont filelist, in loc sa profiti de el alaturi de proprietar, fara sa-l deranjeze cu nimic, sa-i schimbi parola. El o va schimba la loc, mai reseteaza si codul sa nu mai mearga torentele downloadate initial, si asa ramai si fara cont, si fara fisiere torent pe care le mai poti da la un prieten sa ia si el.

Edited by loki
Link to comment
Share on other sites

SympleBoy22 filelist are regula sa nu poata fi schimbat mailul de default ca proprietarul de drept sa nu-si piarda contul.

...

Mi se pare o idiotenie: daca ai un cont filelist, in loc sa profiti de el alaturi de proprietar, fara sa-l deranjeze cu nimic, sa-i schimbi parola.

Da-mi voie sa te contrazic la partea a doua: Am incercat eu cu una sa folosim acelasi cont si mereu cand tragea si ea mie imi aparea :"IP adress change detected" si imi dadea sa astept 50 min.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...