Jump to content
N!gg3r1

Saltare de la Mare ce va uda_ntre picioare!

Recommended Posts

  • Moderators

Imi pare bine Ionute.

Cateva observatii personale

  • Ti-ai bagat toate datele serverului in semnatura, de ce nu-ti bagi si numele de pe server si parola?
  • HTML nu este un limbaj de programare.
  • Las-o mai incet cu emoticonurile.
  • Invata sa scrii corect dpdv gramatical. (Nick_ul meu este porecla mea pt ca ma chiama Negru )
  • Daca vrei sa stai aici, termina cu LaLeagane, v-a ars o data neme

Daca nu te-ai suparat si ai inteles ce-am zis mai sus, bun venit pe RST!

Link to comment
Share on other sites

Saltare de la Mare ce va uda_ntre picioare

Tu poet necunosct..()..cand mai dai pe internet citeste, nu fi poet!

Mai sus ti-au fost date niste sfaturi cu privire la purtarea pe care o asteaptam de la useri.

Daca scrii asta + acel ''interviu'' te vom cataloga drept troll deci respect nema.

ps: Numai la ''latobogane'' sa nu faci reclama aici!

Edited by LLegoLLaS
Link to comment
Share on other sites

Frate , tocmai ce am intrat in comunitate si deja mi_ati sarit in cap?

1. "Invata sa scrii corect dpdv gramatical. (Nick_ul meu este porecla mea pt ca ma chiama Negru )" ( nu cred ca am gresit ceva din ce am scris eu aici , si app , eu folosesc _ in loc de - )

2. La semnatura pot adauga ce vreau eu.

3. "Saltare de la Mare ce va uda_ntre picioare" -> Nu vreau sa te jignesc Cipry , dar esti atat de no lifer incat nu mai stii ce e aia gluma?

4. Am incercat sa fiu de treaba , dar vad ca nu prea am cu cine sa ma inteleg...

P.S. Am mai sters din semnatura ca sa nu mai aud comentarii.

Link to comment
Share on other sites

Dud? !

Omu' î?i zice s? scrii cu - pentru c? a?a e corect gramatical, nu c? se refer? la stilu t?u de a scrie.

2. Bine, eu vad reclama acum.

3. Vrei s? inve?i ? Fi serios, nu se ia în glum? inv??atu!

4. Nu avem mintea *ce'sei?tilor* nu ai cum s? te in?elegi, m?i b?iete... nu suntem pe laleagane.

Link to comment
Share on other sites

1. Ce e Effy? Te simti intrigat cand am zis de "no liferi" ? Cumva faci tu parte din grup? :))

2. Eu am zis ca nu stiti sa gustati o gluma....

3. M_am lamurit deja ce fel de oameni sunt pe aici , si imi pare rau de comunitate...

4. Eu am zis ca vreau sa invat , nu sa stau ca voi toata ziua cu ochii beliti in PC , sa uit de viata reala.

5. Daca voi ziceti ca eu nu sunt serios si am facut misto prin prezentarea mea , va invit sa cititi TOATE INTERVIURILE sa va mai amuzati si voi , acolo da raspunsuri idioate =)) .

6. "m?i b?iete..." -> mai ai de de mancat sa ajungi la vasta mea ;)

Rog un administrator/moderator sa inchida topicul ca deja mai mai are rost...

O seara placuta si numai bine :)

Link to comment
Share on other sites

1.1.Buun...pan'la urma ai dreptate...unii dintre noi nu prea jucam "cs"

Ce vreau sa spun e ca limbajul asta nu prea se foloseste la ''interviuri'' cum le spui tu sau ''topic de bun-venit'' cum il stim noi.Nu suntem imaturi cum ne crezi. "nu stiti sa gustati o gluma"- Ba da stim...dar glume se fac de obicei pe la offtopic.In topicul de bun-venit te prezinti si ne arati ce stii sa stim cu cine avem de a face.Dupa ce ai ''demonstrat" poti glumi linistit in limita bunului simt si nu vor exista neintelegeri.

Numai bine!

Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit! :D

Nu ai ce face, trebuie sa ii suporti daca vrei sa ramai aici. Ei nu avea ce sa iti reproseze (poate doar un pic limbajul de inceput, dar au fost altii si mai rai). Ei vor sa se ia de tine doar din cauza ca joci CS si esti de pe laleagane, iar Nemessis i-a lovit destul de rau pe cei de acolo. Mai bine nu lasai sa se vada ca esti de la laleagane. Daca vrei sa inveti, citesti tutorialele si alte "ghiduri" utile de pe rst, te documentezi serios de pe net, iar apoi, daca ai intrebari, intrebi aici, daca nu taci.

PS: Scoate imaginea aia de la semnatura (e pt binele tau)

PS2: Daca vrei doar sa inveti, incearca sa faci ce ti-am zis eu mai sus si sa nu te prea bagi in discutii offtopic

PS3: Cel mai bun sfat: nu fi pupincurist

Bafta, vei avea nevoie :)

Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit! :D

In sfarsit cineva cu atitudine pozitiva

Ei vor sa se ia de tine doar din cauza ca joci CS si esti de pe laleagane, iar Nemessis i-a lovit destul de rau pe cei de acolo.

Daca detin un server nu neaparat sunt jucator de cs sau ca sunt disperat dupa acel joc ;)

Nemessis i-a lovit destul de rau pe cei de acolo.

E problema lui...

Daca vrei sa inveti, citesti tutorialele si alte "ghiduri" utile de pe rst, te documentezi serios de pe net

De asta am si venit aici ;)

PS2: Daca vrei doar sa inveti, incearca sa faci ce ti-am zis eu mai sus si sa nu te prea bagi in discutii offtopic

Nu sunt genul care sa bat campii , doar am vrut sa ma prezint.

PS3: Cel mai bun sfat: nu fi pupincurist

N_ai pentru ce sa_ti faci griji... :-j

Bafta, vei avea nevoie :)

Ms la fel , si daca ma gandesc mai bine , cred ca voi mai ramane pe aici , daca nu derajeaza pe nimeni...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...