Jump to content
IliePalarie

[Vand] NovoGambler

Recommended Posts

Snoopi Fututi morti mati si mormantu mati cu comunitatea puli mele de retard DC MORTI MATI TE BAGI TU PESTE TOPICU MEU MA RATATULE ? MORTI MATI SA VEZI CE ITI FAC EU TIE .

Ma scuzati pentru Limbaj .

@bebe Cand dai 5 rosi ce ? se pun numai primele 4 carti ultima nu conteaza .

Da primele 4 carti sunt carouri.. si cand iti da serie de carouri am prins una de 22 de carti.. adica vrei sa-mi spui tu ca programu da 22 de caroruri apoi schimba neagra, fara sa scoata inima rosie sau ceva? Sa fim seriosi..

Link to comment
Share on other sites

Off: Adminii care i-ati desemnat sa fie atenti la chestiile astea freaca menta.

Bai baiatule , dupa mintea ta ce-ar trebui sa fac eu sau ceilalti moderatori ? Sa iau programu` omului si sa iau salile de jocuri de noroc la rand si sa incerc programul , nu ? Atata te duce capu' pe tine ? Omu' mi-a dat teamviewer , am vazut ca lucreaza programul , tine minte , am zis lucreaza , nu ca si iti da cartea care urmeaza , ce vrei sa fac mai mult ?

Suntem ca sa avem grija sa fiti corecti cand faceti tranzactiile si ca sa verificam ceea ce sustineti care vindeti un produs , sa avem grija sa respectati cateva reguli mari si late !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...