Jump to content
itachi72

Invitatii lockerz!

Recommended Posts

urmarind videoclipuri,raspunzand la intrebari,login iti da niste puncte pe care le poti folosi mai nou la bid(pariezi puncte pe un produs cine a pariat mai multe puncte castiga si cine nu a castigat isi primeste punctele pariate inapoi) si reedem(ultimele produse de pe stoc le dau gratis trebuie sa fi on numai si sa iti introduci datele cat mai repede)

Link to comment
Share on other sites

Si cat costa un wallpaper de-ala? (pula mea, zici ca is de la tara :)) )

* si tocmai am observat ca daca vrei sa cumperi ceva doar cu ptz, ptz isi pierd valoarea (foarte repede)

Adica era ceva de 50$.Cu ptz+bani scazusem pana la 45$ cu 20 ptz.Doar cu ptz, cumparam castile alea cu 15K (sau 150K, ceva de genu)...prosteala...

Am facut un calcul. Pe minut de vizionare de film primesti 50ptz.100 ptz in 2 minute.1000 in 20 de minute.

Daca rotunjim si plm vin 4$ pe ora.In cel mai bun caz.Vrajeala.. :-j

Tocmai am vazut 10K ptz pe 25$ paypal.Asta vine ~200 de minute.Hai sa zicem 3 ore jumate.Si inca mai e o ora...chiar sunt curios la cat se ajunge :))

Edited by Patrunjel
Link to comment
Share on other sites

E prosteala si cu clipurile...Prima data cand le-am vazut m-am gandit daca se poate face un fel de bot care sa dea singur click pe unu dintre clipuri, dupa aia am vazut captcha...

Oricum, pui un clip de 8 minute sa mearga, il dai pe mute si dai play la muzica de pe youtube :)) intr-un fel e ok...sunt totusi curios la cat se arunca baietii pentru aia 25$

PS: N-am experienta in de-astea. Daca din 25$ paypal scazi comisioane &shit , cu cat ramai fix in mana?

PPS: Itatchi, tu te-ai gandit vreodata ca daca muncesti faci mult mai multi bani decat pe lockerz, in acelasi interval de timp? Practic si pe locker e munca..adica daca iti ocupa timp fara sa vrei, in schimb primesti o recompensa pentru asta e munca.

Edited by Patrunjel
Link to comment
Share on other sites

E mare teapa frate....adica la redeem se duce tot in 20 de secunde pt ca sunt prea multi membrii si prea mic stocul,asa am auzit!

Mi-am facut eu un script care imi da sms si mail cand e redeem,vedem acum luna asta daca prind ceva pe acolo sa iau fac scriptul public aici(nu e mare chestie de el) sa va ajute si pe voi,dar nu prea am incredere ca o sa prind ceva!

Edited by Rila_xp
Link to comment
Share on other sites

nu e teapa ma :| am contu de la o saptamana dupa lansare:| si in aprilie 2010 de ziua mea am primit termos-ul care l-am "redeemptionat" acu m-am lasat pentru ca punctele se strang fiarte greu acum si nu mai are rost, tricoul de Z-lister nu l-am mai primit, cred ca "sa pierdut"(furat) pe la posta

nu v-asi sfatui sa va inregistrati pentru ca nu aveti sa luat nimica, preturile fiind foarte mari...

DOVADA:

Link to comment
Share on other sites

Eu am castigat 400$ un ipod shuffle, un tricou, un butoi, cover pt casti de ipod si o agenda. E de ajuns? :)

Edit: daca ai scripturi si niste programele garantat nu ai probleme in a castiga pe lockerz

Edit(off): eheee.. am contu aici pe forum din 2007, si uitasem de de cand il am. Si asta e de abia primul post :)) mai mult doar ma uitam pe aici

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...