Jump to content
blackrunner1911

Vand/realizez jammere bruiaz pe 8,2 Mhz

Recommended Posts

Vand/realizez jammere bruiaj pe 8,2 Mhz pentru cei care stiu despre ce este vorba.

Momentan am unul realizat, 9V portabil raza 400 metri, fixat pe 8.2 Mhz dar si cu posibilitate oscilatie intre 1 Mhz si 14 Mhz cu fixare pe frecventa de control.

Pret 300 euro WU, LR, BT

Detalii YM sau PM

Edited by blackrunner1911
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Exagerat pretul .Se gasesc la 100-150 euro cu garantie .

ai dat aici o multime de piese" da de acord cu tine dar nu sunt fixate in banda de 8,2 Mhz HF am specificat doar pentru cunoscatori !

Vand/realizez jammere bruiaj pe 8,2 Mhz pentru cei care stiu despre ce este vorba.

se vede ca nu stii despre ce este vorba , si chiar daca stii tot offtopic faci

Edited by blackrunner1911
Link to comment
Share on other sites

Exagerat pretul .Se gasesc la 100-150 euro cu garantie .

Bruiaj CDMA – 860 – 894 Mhz

Bruiaj GSM – 925 – 960 Mhz

Bruiaj DCS – 1805 – 1850 Mhz

Bruiaj 3G – 1990 – 2170 Mhz

Timp de functionare – nelimitat

500 RON .


tudoriipeptine (XXXXXXX) has reported this post:

Vand/realizez jammere bruiaj pe 8,2 Mhz
[URL="http://rstcenter.com/forum/31244-vand-realizez-jammere-bruiaz-pe-8-2-mhz.rst#post212043"][COLOR=#0066cc]http://rstcenter.com/forum/31244-vand-realizez-jammere-bruiaz-pe-8-2-mhz.rst#post212043[/COLOR][/URL]

This is part of this thread:
Vand/realizez jammere bruiaz pe 8,2 Mhz
[URL="http://rstcenter.com/forum/31244-vand-realizez-jammere-bruiaz-pe-8-2-mhz.rst"][COLOR=#800080]http://rstcenter.com/forum/31244-vand-realizez-jammere-bruiaz-pe-8-2-mhz.rst[/COLOR][/URL]

This is the reason that the user gave:
sant interesat de accest aparat



This message has been sent to all moderators of this forum, or all administrators if there are no moderators.

Please respond to this post as applicable.



FELICITARI! Ban o saptamana, ai timp sa inveti sa folosesti un forum in sloboz sa va bata ca m-ati spart cu report posturile mortilor vostrii !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vand/realizez jammere bruiaj pe 8,2 Mhz pentru cei care stiu despre ce este vorba.

Momentan am unul realizat, 9V portabil raza 400 metri, fixat pe 8.2 Mhz dar si cu posibilitate oscilatie intre 1 Mhz si 14 Mhz cu fixare pe frecventa de control.

Pret 300 euro WU, LR, BT

Detalii YM sau PM

cum fac sa te contactez . posibil sa fiu interesat

Link to comment
Share on other sites

Vand/realizez jammere bruiaj pe 8,2 Mhz pentru cei care stiu despre ce este vorba.

Momentan am unul realizat, 9V portabil raza 400 metri, fixat pe 8.2 Mhz dar si cu posibilitate oscilatie intre 1 Mhz si 14 Mhz cu fixare pe frecventa de control.

Pret 300 euro WU, LR, BT

Detalii YM sau PM

cum pot sa iau legatura cu tine? sunt interesat.

Link to comment
Share on other sites

Vand/realizez jammere bruiaj pe 8,2 Mhz pentru cei care stiu despre ce este vorba.

Momentan am unul realizat, 9V portabil raza 400 metri, fixat pe 8.2 Mhz dar si cu posibilitate oscilatie intre 1 Mhz si 14 Mhz cu fixare pe frecventa de control.

Pret 300 euro WU, LR, BT

Detalii YM sau PM

ATENTIE TEPAR!!!!

Acum o luna i-am platit avans si nici in ziua de azi nu am vazut nici un aparat.

Teparul se recomanda ca find Adi din Ungheni, Rep Moldova. Umbla tot timpul cu o bruneta dupa el care a

prezentat-o ca fiind prietena lui si locuieste in Iasi in cartierul Tatarasi zona dispecer

(acolo m-am intalnit cu el de vre-o 2 ori)

Foloseste urmatoarele numere de telefon:

0748088013

0745945122

0742409118-este ultimul numar care mi la dat si la care nu mai raspunde doar il deschide sa citeasca mesajele

(i-am trimis eu cateva si vad ca primesc raport de livrare)

Daca este cineva din Iasi si imi ofera adresa lui sau cum pot da de el platesc 100 EUR

Link to comment
Share on other sites

Yanni si "bineintentionat" nu cumva sunteti unul si acelasi :D

Mai lasati vrajeli de astea ca nu tine, banuiesc ca nu ti-ai schimbat IP-ul cand ai postat cu 2 useri de pe acelasi ip:

capture6n.jpg

capture7l.jpg

Confirm ca e tzepar....si mie mi`a luat 50 euro avans pe un aparat si dus a fost cu ei...

Nu puneti botu`ca e pervers moldoveanu

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu care e mai frustrat prietene tu sau bineintentionat....daca in privat message `mazgalesc` forumul inseamna ca si tu cand te kci acasa in baie ajunge si in bucatarie pe masa....ia si iesi la o tura ..mai sparge un sambure pe gard in fata blocului si la impresiile de combinator....de ce te incordezi asa in spatele monitorului? ti se pare ca esti important?

nu am o problema cu tine dar daca continui o sa fiu interesat...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...