Jump to content
ruio

Big Tools Crypter / Binder / Packer /Web /SQL

Recommended Posts

La un 1 post de al tau nu am ce zice:))

nici nu ma gandesc sa il downloadez

Atunci taci si nu mai comenta aiurea ! Sa mor , deja ai devenit mai mult decat agasant ! Cred ca nu este post pe intregul forum in care sa nu-ti fi dat si tu cu parerea ! Ce vrei ? Atentie ? Posturi ? Zi fratioare daca vrei posturi ca nu e greu sa-ti modifice cineva din 400 aproape pe care le ai in 4000000000000000 , poate asa o sa taci si tu si o sa citesti doar , poate n-o sa-ti mai expui parerea ta super avizata si de mare ajutor in orice topic .

Sper ca ai inteles macar 1% din tot ceea ce am vrut sa-ti transmit , sper doar !

Link to comment
Share on other sites

Nu vreau atentie nici posturi si nici nu is singurul de pe forumul asta care da cu parerea la orice topic crede-ma daca ai ceva cu mine spune-mi sau tu iti faci numa meseria de moderator ? crede-ma am zis si eu sa nu se infecteze altii sau sa ma infectez eu cu stealerele lor

Bafta , la meseria de moderator RipKid

Link to comment
Share on other sites

Atunci taci si nu mai comenta aiurea ! Sa mor , deja ai devenit mai mult decat agasant ! Cred ca nu este post pe intregul forum in care sa nu-ti fi dat si tu cu parerea ! Ce vrei ? Atentie ? Posturi ? Zi fratioare daca vrei posturi ca nu e greu sa-ti modifice cineva din 400 aproape pe care le ai in 4000000000000000 , poate asa o sa taci si tu si o sa citesti doar , poate n-o sa-ti mai expui parerea ta super avizata si de mare ajutor in orice topic .

Sper ca ai inteles macar 1% din tot ceea ce am vrut sa-ti transmit , sper doar !

Mai baietel ai devenit important pentru societate dintr-o data?! Daca ai probleme de comportament dute nene` si consulta un medic de specialitate si nu da sfaturi la toti, poate noi vrem sa te futem in gura, ce zici ?

Link to comment
Share on other sites

Nu vreau atentie nici posturi si nici nu is singurul de pe forumul asta care da cu parerea la orice topic crede-ma daca ai ceva cu mine spune-mi sau tu iti faci numa meseria de moderator ? crede-ma am zis si eu sa nu se infecteze altii sau sa ma infectez eu cu stealerele lor

Bafta , la meseria de moderator RipKid

Am zis eu ca esti singurul care face acest lucru ? Momentan vorbeam cu tine , la tine ma refeream , nu incerca sa tragi si pe altii in cacat , asa fac copiii de scoala primara cand ii prinde doamna invatatoare cu o traznaie ( << Aaaa , dar si X-ulescu a mai fost cu mine si a facut si a dres , nu numai eu .>> ) . Asta ai facut tu acum .

Am ceva cu tine si cu toti ceilalti care fac la fel ca tine ! Nu e mai bine sa-ti vezi tu de treaba ta si sa nu mai comentezi IN FIECARE topic , pentru orice cacat cat de mic e el ? Nu e mai bine doar sa citesti si DOAR DACA ai ceva INTELIGENT de spus sa spui ? Ce parere crezi tu ca-si fac ceilalti utilizatori despre tine ?

Hai sa nu zici ca-s marlan , uite , iti dau si linkul spre posturile ( http://rstcenter.com/forum/search.php?searchid=816114 ) pe care le-ai facut tu si te rog frumos sa le iei si tu asa , la rand si sa citesti macar o parte din ele si daca tie ti se pare ceva nelalocul lui in ele , ai toata stima mea . Daca nu , atunci este grav .

// Hai gata ca am poluat destul topicul omului . Chill out si sper sa fi inteles ceva din ce am incercat sa-ti explic .

Edited by MrRip
Link to comment
Share on other sites

Mai baietel ai devenit important pentru societate dintr-o data?! Daca ai probleme de comportament dute nene` si consulta un medic de specialitate si nu da sfaturi la toti, poate noi vrem sa te futem in gura, ce zici ?

Am devenit important ? Cu ce ti se pare tie ca ma dau important ? Ca incerc sa scap forumul de cateva sute de posturi inutile ? Ia vezi ca ti-o cam iei in cap si nu e bine , s-ar putea sa te cam lovesti singur . Asa ca , vede-ti de treaba ta si nu mai te baga ca musca-n cacat si o sa fie mai bine .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...