Jump to content
gorilosu

Fac 10 saituri (simple) gratuit

Recommended Posts

Ofer 10 saituri simple facute de mine celor ce vor si pot sa-l promoveze calumea .

De ce gratis ? Ce-mi iese mie din asta ?

Raspuns : Conditia celor care vor acest sait este sa pastrazeze bannerul care va fii pe el .( voi pune un banner , catre un anumit sait )

saitul va fi de genul www.filmesiseriale.com ( saitul este pentru a va da seama despre ce este vorba si nu despre spam ) DACA VA FI CONSIDERAT SPAM ROG SA FIE STERS IMEDIAT DE UN MODERATOR .

editare : va fi de genul saitului de mai sus in sensul simplitatii nu si in sensul temei sau templateului ;

Merg dupa ideea : " Primul venit , primul servit "

Dati-mi pm cu id-ul de messenger

a nu se intelege gresit NU OFER DOMENIU SI HOST , DOAR DESIGNUL

Edited by gorilosu
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu ti se pare cam dificil sa faci websiteuri in HTML cu sute de pagini ? Nu mai bine ai incerca sa te apuci de Artiseer 2 si sa faci teme wordpress, blogspot, joomla etc. Sunt foarte usor de facut, cu un pic de munca ai putea sa faci niste teme foarte frumoase, si poti sa iti pui propriile linkuri in footer.

PS: e doar o sugestie.

Link to comment
Share on other sites

Guest User Name
Nu ti se pare cam dificil sa faci websiteuri in HTML cu sute de pagini ? Nu mai bine ai incerca sa te apuci de Artiseer 2 si sa faci teme wordpress, blogspot, joomla etc. Sunt foarte usor de facut, cu un pic de munca ai putea sa faci niste teme foarte frumoase, si poti sa iti pui propriile linkuri in footer.

PS: e doar o sugestie.

cu artiseer 2 lucrez si eu,m-am acomodata foarte usor cu el,si este perfect...

Link to comment
Share on other sites

Nu prea vreau sa reinviu postul , dar totusi , pagini in html ? de astea fac colegii mei la scoala , daca chiar vrei sa faci bani din web , ia mana si invata PHP , e greu , iti vine uneori sa te impusti , dar totusi merita :)Clicky Si daca vrei sa incepi cu o platforma gen Model-View-Controller (dai si un google ) incearca Code Igniter

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...