Jump to content
kelloo

salutare care ma ajuta si pe mine cu ceva idei.CUM DECODEZ UN BLACKBERRY 8310?MS

Recommended Posts

Da-mi modelul de telefon,IMEI si MEP si o sa incerc sa te ajut. Eu am decodat pe al meu un bb8520 la fel. Nu trebuie cablu de date nu trebuie nimic doar ce ti-am cerut mai sus in functie de IMEI si MEP se calculeaza MEP2. MEP key il afli urmand instructiunile de aici Find Blackberry MEP code through hidden Engineering Screen | Unlock-BlackBerry.com

Succes!

Link to comment
Share on other sites

Daca ati fi cautat bine nu ar fi trebuit sa dati nici un ban pentru decodare:)

Dati-mi pm cu: Mep code si Imeiul vostru + modelul de telefon si ne intelegem:)

P.S: MEP code este codul retelei in care este blocat telefonul si il puteti afla sau imi puteti spune in ce retea este blocat telefonul:)

Edited by MagicThunder
Link to comment
Share on other sites

Nu mai oferi?i free coduri de deblocare pentru blackberry celor care vin ?i le cer?esc...

Sunt de p?rere c? au internet de poman?, cred c? îl folosesc doar pentru a se masturba, din moment ce nu caut? ce au nevoie, ?i vin numai cu cer?itul pe-acia...

A?a c? nu mai fi?i a?a de darnici cu ei... cui îi este lene s? caute, s? pl?teasc?.

Ps. Cine este activ ?i a contribuit cu ceva util pe forum, a ajutat al?i useri mai în?eleg.. dar restul !!!!?

BR. Dixon

Link to comment
Share on other sites

Nu mai oferi?i free coduri de deblocare pentru blackberry celor care vin ?i le cer?esc...

Sunt de p?rere c? au internet de poman?, cred c? îl folosesc doar pentru a se masturba, din moment ce nu caut? ce au nevoie, ?i vin numai cu cer?itul pe-acia...

A?a c? nu mai fi?i a?a de darnici cu ei... cui îi este lene s? caute, s? pl?teasc?.

Ps. Cine este activ ?i a contribuit cu ceva util pe forum, a ajutat al?i useri mai în?eleg.. dar restul !!!!?

BR. Dixon

Bine ca esti tu destept! Oamenii pun intrebari...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...