Jump to content
paxnWo

Scenariu RObotzi

Recommended Posts

Zi tu o alta sursa de divertisment creata de romani in momentul de fata, in afara de Romanii au talent care sa fie de bun gust, sa aibe umor de calitate...
nici una, daca exista cateva sunt copiate si alea, pentru asta exista si alte tari pe lume

[...]

Mai tineri, exista si teatrul! Ia vizitati-l din cand in cand si o sa vedeti ce sursa buna de umor si cultura este. Asta doar daca discutia nu intervine si in ... ceva financiar.

Link to comment
Share on other sites

Deontolog cu burta lipita de spate . EPIC (Ma amuza niste mail-uri ce cool si funky tranky kinky ricky ciki friky sunt eu ... aplaudati-ma ) . Umorul este destul de greu de inteles si mai greu insa, este sa il faci . Felicitari Creative Monkeyz,ceva nou si bun zic eu.Ori, acum e fenomenu : asculti manele esti prost,razi ca trage unu o basina esti prost.Nu domne noi ne amuzam la dume de cacat metaforice si la sfarsit sa parem kinky @#$@#% scriem ROFL. Romanu cand moare de foame, posteaza . Salut.

P.S. "root_prime" ne consideri inculti ca vizionam "ROBOTZI",sau prosti etc. Tu la randul tau esti considerat prost si incult de catre altii pentru ca faci parte din Romania (din grupul nostru de mamifere),practic te jignesti singur.

Edited by blade4ever
Link to comment
Share on other sites

@blade: ca sa consider pe cineva incult mai intai trebuie sa imi pese, eu nu consider sau judec, am scris niste observatii despre majoritate si despre umorul din serial iar daca e ceva de considerat ar fi faptul ca ala nu e umor, nu e nimic de ras sau facut cu gust, asta spune cate ceva si despre cei care gasesc apa in piatra si fara sa "consider" eu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...