Jump to content
yceman

Iar mi-a traso vodafone`u!

Recommended Posts

Dupa modelul de data trecuta .. in dimineata asta m-am trezit si ca tot omul sa dua si eu un telefon. avand 2800 de minute inca valabile. Dau sa sun..credit insuficient pentru directia apelata, buimac de somn si stiind ca e urgenta telefonu mai sun o data si tot la fel si deja imi futuse somnu.

Dau la *123# imi apare ca am inshpe mii de minute si dupaia ma uit la credit ... de data asta -80 de centi. Deja sunt enervanti la faza asta cu (-) . O sa le las intr`o zi sa scada la 1.000.000 $. Iau credit in avans cum zicea robotu...logic ca din aia 1 euro..80 sa dus pe gaura de mai devreme si mai raman cu 20. Si voilaaaaaaaaaaa pot sa sunnnn :X E a doua oara cand imi fac muiala asta. Deja sunt fututi. Am trimis din nou formula de reclamatii la ei ca la *222 aia zic: Da puteti sa va duceti la opc..mergeti mergeti.

Ce dracu sa ii mai zic lu aia...DOAMNA LASATIMA IN PULA MEA IN PACE..luati`va si de alti utilizatori

*totul se intampla de cand am trecut de la abonament dupa 4 ani la cartela.

Link to comment
Share on other sites

Eu am cartela frog de la Cosmote si sunt foarte multumit de ea. Cu 6 euro/luna, am 3000 minute/sms in Cosmote si Romtelecom + 75 minute/sms-uri nationale + web'n'walk nelimitat + 250 MB pt. internet Broadband 3G + Muziton.

cu 6 euro ai primit toata lista ?

Link to comment
Share on other sites

Treci pe orange Orange :-BD

Ce am eu :D :

- 90 sms nationale

- 49h 49 min 22 sec in retea

- acces nelimitat la muzica nelimiteaza-te.ro

- sms nelimitat in retea

- 1h 30 min nationale si internationale + retele fixe UE, SUA, Canada

- 90 eurocenti bonusu.. cred :-"

- 82 eurocenti credit :))

- yahoo mail, yahoo mess, retele sociale acces nelimitat

- 20MB alte siteuri...

Toate alea 1 luna/ 7 euro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...