Jump to content
Brabus

Creatorii RObotzilor interviu in evz

Recommended Posts

"Dac? reu?im s? râdem de câteva din defectele noastre ca na?ie, îndreptându-le în timp, atunci e foarte bine", spun creatorii seriei de anima?ie devenite un succes pe internet.

2842011114261.jpg

De câteva luni, de când cei la la "creative Monkeyz" au lansat pe YouTube primele episoade din "RObotzii", seria de anima?ie a devenit viral? ?i a f?cut milioane de acces?ri pe internet. De?i "urâ?ei" ?i deloc simpatici prin temperament ?i limbaj, RObotzii au deja foarte mul?i fani care vor s? afle mai multe despre echipa care a creat filmele.

Cei patru creatori ?i animatori ai RObotzilor MO ?i F.O.C.A. lucreaz? patru zile pe s?pt?mân? pentru crearea fiec?rui nou episod ?i nu ?i-au propus deocamdat? niciun punct de oprire, ci doar o pauz? pe perioada verii, dup? cum au precizat în cadrul unui interviu pentru EVZ.

Mai mult pe :Secretul RObotzilor: vindecare prin râs

Link to comment
Share on other sites

eu ii apreciez pentru munca lor si pentru efortul lor.Frumos articolul chiar eram curios sa aflu cine sunt creatorii.Sper sa aiba inspiratie pe viitor cu serialul.

LE: Pe cine nu intereseaza si ii critica atat chiar nu vad rostul.Nu iti place nu te uita frate ca nu te obliga nimeni sa te uiti la ei.

Edited by MagicThunder
Link to comment
Share on other sites

Mi se par baieti buni creatorii. Nu prea inteleg ce e asa de amuzant in filmuletele alea.

Pe mes m-au exasperat astia:

X: Vai ca de ce nu a aparut noul episod?

Y: (Asta incercand sa faca o gulma la status cu un mic fragment dintr-un filmulet de ala ascascas.png

Mi se pare o prostie suincer:|

Respect creatorilor, dar unii copii care se uita la aceste filmulete exagereaza...

Link to comment
Share on other sites

Episoadele sunt facute pentru oameni inteligenti care pot gusta o glume nu pentru toti copii ratati,invidiosi si papagali care aud ceva si apoi toata ziua repeta de 1000 de ori.NU!

Si frate daca nu iti place nu te uiti nu inteleg ce atata critica ma jur,lasa-i sa faca ce vor nu te obliga sa te uiti.Ei depun un efort si ii apreciez decat restul de copii retardati de pe aici care ii critica care stiu sa faca stealere(sa le ia moca de pe net) sa joace cs,viseaza RATs si Cryptere si care urca boti pe mirc.Asa e romanu critica pe oricine.

Link to comment
Share on other sites

Episoadele sunt facute pentru oameni inteligenti care pot gusta o glume nu pentru toti copii ratati,invidiosi si papagali care aud ceva si apoi toata ziua repeta de 1000 de ori.NU!

Si frate daca nu iti place nu te uiti nu inteleg ce atata critica ma jur,lasa-i sa faca ce vor nu te obliga sa te uiti.Ei depun un efort si ii apreciez decat restul de copii retardati de pe aici care ii critica care stiu sa faca stealere(sa le ia moca de pe net) sa joace cs,viseaza RATs si Cryptere si care urca boti pe mirc.Asa e romanu critica pe oricine.

Ai grija ma baiete cu limbajul... Sa vezi ce glume se pot scoate de la un gram de iarba ;).

Am zis ca-i respect pe creatori, dar ii detest pe copii care sunt disperati de acele amarate de episoade.

Nu mai comenta aiurea daca nu stii sa citesti.

Link to comment
Share on other sites

In primul rand este offtopic, ne putem da cu parerea, al doilea lucru, mi se confirma parerea ca o mare parte din cei care se uita nu pot gusta o gluma cu adevarat buna.Daca tu asta MagicThunder, care ne consideri pe noi ratati si papagali, imi poti explica ce te amuza in sintaxa ,, sa`mi sugi o ceapa" atunci noi suntem ratati si papagali, dar cum nu poti face asta , noi intelegem ca tu esti un distrus si un ratat, care se amuza la glume de 2 lei. Cu toate ca nu`mi place, esti personaj principal in scena cu un intelectual.;) Nu`i nik fiecare trbuie sa urmareasca ceva, pacata ca multi urmaresc acel episod, care din punctul meu de vedere e un chici.

Link to comment
Share on other sites

@alex_cismas esti fara cuvinte prietene daca tu poti sa tragi asemenea concluzii despre ce am scris eu mai sus=))asta ere pentru cine se simte si vad ca va simtiti cam multi,ma rog eu mam referit la copii din viata reala nu de pe forum dar vedeti padurea din cauza copacilor:)

@Marian nu am zis ca ma uit si nici ca imi plac dar urasc critica asta ca e nu stiu cum si nu stiu cum.daca si tu la randul tau te-ai simtit ofensat imi pare rau si la faza cu iarba...heh n-ai nimerit nici pe aproape:)prefer sa am capul limpede.Se vede cat de inteligent esti din limbajul care el ai te plictiseai tare rau si ai zis sa te bagi si tu sa comentezi.

Daca admir creatia nu inseamna ca sunt retardat;)

P.S: Inchideti topicul ca daca e vorba de cearta se inghesuie romanii;)

Edited by MagicThunder
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...