Jump to content
desiredandhated

nu e nevoie sa mentionez destinatarul

Recommended Posts

surge, poate vor sa te futa pe tine. ia intreaba-i. am facut misto la modul morbid. sunt pe offtopic, problema e a ta , poate. noone wants to fuck a certifiable person, unless they`re certifiable themselves. faceti un poll, sa moara mama lu stefan cel mare. loperamid si nazistu phpului sunt ai tai sigur.

Edited by certifiable
Link to comment
Share on other sites

diferenta dintre mine si surge este ca eu injur deschis, pe forum, ea injura prin alte parti. hai surge, recunoaste. ca nici asa nevinovata nu esti. ca doar aparentele inseala. nu ? wildchild, mi-e ca zbiara hormonii in tine si nu stii cum sa spui. ii vezi la altii si cred ca stai prost cu ochii.

topicul asta e mai bun sters. cum ziceam, va las cu surge.

Edited by certifiable
Link to comment
Share on other sites

diferenta dintre mine si surge este ca eu injur deschis, pe forum, ea injura prin alte parti. hai surge, recunoaste. ca nici asa nevinovata nu esti. ca doar aparentele inseala. nu ? wildchild, mi-e ca zbiara hormonii in tine si nu stii cum sa spui. ii vezi la altii si cred ca stai prost cu ochii.

cam greu avand in vedere ca ieri dupa somn am avut parte de o partida buna de sex.you should try it too, it really helps keep you sane:)

Link to comment
Share on other sites

diferenta dintre mine si surge este ca eu injur deschis, pe forum, ea injura prin alte parti. hai surge, recunoaste. ca nici asa nevinovata nu esti. ca doar aparentele inseala. nu ? wildchild, mi-e ca zbiara hormonii in tine si nu stii cum sa spui. ii vezi la altii si cred ca stai prost cu ochii.

topicul asta e mai bun sters. cum ziceam, va las cu surge.

Nu, empathy, diferenta dintre mine si tine e faptul ca pe mine m-a educat mama.

Plus ca nu am avut nevoie de nici o injuratura sa imi dovedesc punctul de vedere, cand treci de pubertate o sa intelegi (daca ai noroc).

Dar de cand esti tu pro injurat? Ca acum vreo 2 zile militai pentru un limbaj mai curat pe RST. Ori nu erai sincera atunci si incercai doar sa faci pe "salvatorul" nostru de la pacatul injuratului ori esti prea imatura sa poti sa iti mentii un principiu atunci cand ai opozitie.

Si incearca sa nu ma mai mentionezi prin posturile tale, ca oricat de dulce mi-ai vorbi tot heterosexula raman.

Si ne tot ameninti ca pleci, ori de lasi de mintit si recunosti ca-ti place tough love, ori pleci. ;)

Link to comment
Share on other sites

ma voi ce mama dracu cautati aici ? serios acum ? ganditi in profunzime...topicurile astea de cacat denotati ca sunteti mai proaste decat un bec de 2 wati. Deschideti topic`uri si va plangeti ca mironositele. Deasta si sunteti luate la PULA. Ce cautati pe rst ? Ati venit sa invatati ? Taceti si invatati...intrebati unde nu stit...unde stiti faceti voi un tutorial. Sau daca ati venit sa enervati sau sa puneti intrebari stupide...va rog frumos: Toti Pentru Unu e deschis special pentru voi.

Lasati-on pula mea...de 1 saptamana aceleasi frustrari cu pizde vs pule ... poti sa te ascunzi sub un nick si sa pari baiat daca crezi ca fetele sunt futute aici...si o sa poti socializa cu noi foarte bine. Ce atata cretinisme ca lipsa de pizda lipsa de pula...si tu duci lipsa de pula ca stai aici si deschizi thread`uri cretine.

Fetelor invatati sa convietuiti ... nu mai fiti proaste...serios acum.

Link to comment
Share on other sites

Guest Sicko
ma voi ce mama dracu cautati aici ? serios acum ? ganditi in profunzime...topicurile astea de cacat denotati ca sunteti mai

Fetelor invatati sa convietuiti ... nu mai fiti proaste...serios acum.

Cum sa ceri asa ceva? E prea mult.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...