Jump to content
desiredandhated

nu e nevoie sa mentionez destinatarul

Recommended Posts

1.desi mi-am zis ca nu o sa mentionez faptul ca sunt fata pe aici, ma vad nevoita sa o fac.

2. o freci prost, nu-mi mai freca aiurea PCul. daca ai coaie si te crezi mare destept de ce nu vii sa mi-o freci live, sau cum s-ar spune face to face? crezi ca daca imi face o figura 2 browserul ma doare undeva ? ma doare fix in 14. nu e asa greu incat sa nu ma pot descurca.

Link to comment
Share on other sites

n-ai simtul umorului. daca il aveai, stiai sa imi raspunzi cu aceeasi moneda, i.e. tot prin cuvinte. dar poate esti mai slab la capitolul cuvinte si comunicare,se intampla la multe persoane de genul masculin.

desiredandhated

asta , ca sa nu te mai obosesti.

si intr-o societate este important si simtul umorului, nu doar sa fii pus pe rele. macar eu am ras copios.

Edited by certifiable
Link to comment
Share on other sites

e clar mosad, si tie iti lipseste.lectura placuta in continuare. asa este, cand mai strecori si un adevar, incepe sa se enerveze lumea, mai ales daca doare. si pana la urma suntem la offtopic, nu pe tarlaua ta, mosad.

sa te loveasca un asteroid, pe tine, pe mata si pe tot neamu tau de maimute

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

si dupa aia o sa treaca si pe la tine asteroidu,numai ca pe tine te taraste pana in alaska si inconjura pamantul de vreo suta de ori cu tine.

inca unu caruia ii lipseste. va mai lipseste la multi?

imi lipseste sa port o discutie inteligenta cu o femeie, pizda gasesc angro de la proaste ca tine, tre doar sa le scot la un suc, pentru un suc o si sug se si fut

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Sicko
imi lipseste sa port o discutie inteligenta cu o femeie, pizda gasesc angro de la proaste ca tine, tre doar sa le scot la un suc, pentru un suc o si sug se si fut

barbatul fatal

Link to comment
Share on other sites

benny, mai du-te dracu si fute ceva, daca ai cu ce. oricum ti-am dat ignore. hai mars.nu ma intereseaza ce ai de zis.nu ca m-ar fi interesat vreodata. sau du-te si lucreaza la un PC cu pizda integrata, cum am zis mai devreme.

mai bine iti puneai usernameul benny_loperamid :) ti se potrivea mai bine.

Edited by certifiable
Link to comment
Share on other sites

benny, mai du-te dracu si fute ceva, daca ai cu ce. oricum ti-am dat ignore. hai mars.nu ma intereseaza ce ai de zis.nu ca m-ar fi interesat vreodata. sau du-te si lucreaza la un PC cu pizda integrata, cum am zis mai devreme.

esti doar proasta si deloc amuzanta, nu inteleg ce vrei sa dovedesti acum, in fine, esti prea proasta ca sa mai postez ceva, te las sa zaci in prostia ta

Link to comment
Share on other sites

parola mea este delirant. spalati-va pe cap cu ea si innecati-i si pe benny loperamid si synthesis, fuhrerul cu mintea odihnita.ce dracu gunoi ca synthesis mai poate exista pe un asemenea forum ? asta traieste tot in Germania? cum dracu s-o fi nascut asemenea retard ca el pe lumea asta? parca am trecut de fazele cu legionarii din istoria tarii asteia. asta ce dracu a supravietuit? sau a fost ma-sa vreo nazista convinsa de lua muie de la toti legionarii lu peste?va umpleti de gunoaie, ce naiba.

Edited by certifiable
Link to comment
Share on other sites

sper ca alea 2 gunoaie le-a innecat cineva. daca primiti nazisti pe aici, intr-o buna zi o sa va treziti si cu gay pe forum. ca si aia tot gunoaie sunt.da m-as mira sa nu fie vreunul pe aici. de vreme ce un nazist a intrat bucuros, cred ca la fel intra si unu gay.

Edited by certifiable
Link to comment
Share on other sites

  • Moderators
sper ca alea 2 gunoaie le-a innecat cineva. daca primiti nazisti pe aici, intr-o buna zi o sa va treziti si cu gay pe forum. ca si aia tot gunoaie sunt.

La cat de proasta esti, nici nu stii ce inseamna fuhrer. Ai citit cuvantul, gata, asta e nazist.

Si gunoi e ma-ta dupa ce i-am facut o vizita.

Edited by Dragos
Link to comment
Share on other sites

te dai destept , ce sa-ti spun.....acum nu vrei sa recunosti ca esti nazist sau ce? cum dracu sa nu stiu ce e aia fuhrer cand am citit ceva istorie la viata mea, retardule. cred ca te intorceai speriat daca ii faceai tu vizita lu maica-mea. mi s-a acrit de atata vorba aiurea. fick dich, cu tot cu fuhrerul tau.

Edited by certifiable
Link to comment
Share on other sites

te dai destept , ce sa-ti spun.....acum nu vrei sa recunosti ca esti nazist sau ce? cum dracu sa nu stiu ce e aia fuhrer cand am citit ceva istorie la viata mea, retardule. cred ca te intorceai speriat daca ii faceai tu vizita lu maica-mea. mi s-a acrit de atata vorba aiurea. fick dich, cu tot cu fuhrerul tau.

Deja devine ridicol show-ul tau empathy (sau cum iti zici azi certifiable), nu stiu ce speri tu sa obtii cu circul asta dar nu prea iti reuseste din cate observ.

Baieti, daca nu vreti nici unul sa faceti un serviciu umanitatii si sa o f*teti pe domnisoara empathy, macar hai sa facem cheta sa-i cumparam un dilodo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...