Jump to content
Nytro

nytro_rst

Recommended Posts

Ca sa inteleaga toata lumea...

NU folosesc eu acest ID, poveste lunga. Daca il aveti in lista aflatii IP, trimiteti un fisier si verificati cu netstat sau cu Wireshark incotro se duc datele, nu cred ca trec prin serverele Yahoo. Trimiteti o poza ceva.

Sau cel mai bine dati ignore. Desi pe mine ma amuza mass-urile lui. :))

Nu stiu cine e, dar incearca sa va dea stealere. Daca nu aveti ce face, luati fisierele de la el, dar NU LE EXECUTATI, si trimiteti-mi PM cu un link catre ele.

:)

Link to comment
Share on other sites

ramane blocat pentru 12 ore, chiar daca ai furnizat parola corecta.testat si retestat pe alte conturi pe diverse ip-uri.daca se face abuz si yahoo nu primeste instiintare de la owner(ratatul ala sigur nu o sa scrie+yahoo nu o sa-i raspunda daca vede ca face spam), il inchide permanent

Link to comment
Share on other sites

Am primit si eu un mass de la id nytro_rst si zicea ca vinde conturi de filelist ce mi se pare ciudat... de unde avea el id meu, imi da add si fara sa se prezinte imi da mass si mai zicea la sfarsit scz de mass... normal ca ii am dat ignor mi-am dat seama ca daca e id lu nytro de pe rst el nu avea de unde sa imi stie id de mess

Link to comment
Share on other sites

Sa nu fie cu suparare da ce o mai dai in bezele deacuma :)

Experiment...alt cuvant pt incompetenta din partea ta?

Cand ai facut "experimentu" nu te-ai gandit ca se poate intampla asta? si acuma tragem noi userii.

Si mai mult nici macar nu l-ai recuperat sau blocat.

Mailuri la yahoo sau etc...e clar cat te intereseaza =)

Nu stiu, asta e parerea mea eu unu sa fiu admin pe RST si sa patesc asta pai stau calare pe id-u ala si-l blochez non stop si fac tot ce pot sa nu dauneze userilor, asa ar fi 'civic'

Prietene , ce a patit asa grav ?

El a anuntat ca nu mai foloseste id`u respectiv . Si cu ce te deranjeaza pe tine ?

Ii bagi la ignor si gata .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...