Jump to content
casy_2050

Salut

Recommended Posts

Salutare rst!

V-am gasit greu, spers sa nu plec repede.Sunt pasionat cam de tot ce poate fi pasionat un tanar al vremurilor noastre plus mediul IT.Am cunostinte putine(basic) in php, MySql, HTML si C++, dar o multime de lacune pe care sper sa le "acopar" cu putina indrumare si ajutor de aici, pentru ca vointa este.

Spor la toate!:)

Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit!

Cum le-am spus si celorlalti, sa nu pui la suflet tot ce vine la adresa ta.Ai nimerit pe un forum bun insa fiecare padure are si cioturile ei.Aici consta in trolli si copii de 12 ani(la mentalitate) care sar cu gura pe tine din orice.

Daca vrei sa fii respectat, citeste regulamentul pentru inceput si incearca sa tii cont de el, chiar daca unii calca pe el; aceia oricum nu rezista mult.Vad ca te impaci destul de bine cu gramatica, lucru ce devine tot mai rar printre internautisti.

Orice intrebare ai, indrazneste si ti se va raspunde.

Link to comment
Share on other sites

Salut si bun venit pe la noi.

Dupa cum spunea si wildchild si eu te sfatuiesc sa pui orice fel de intrebare, trasnita sau nu, pe care o ai fara sa ai nici o retinere. Si da, este adevarat, pe forum avem si exemple 'asa nu' dar sunt si multi care au cunostinte vaste in anumite domenii si daca ai o problema te vor ajuta.

Sper sa contribui si tu cu ce poti la comunitate, orice intiativa proprie e privita cu ochi buni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...