Jump to content
nitroshift

Salutare RST!

Recommended Posts

Cautam o comunitate romaneasca in domeniu si asa v`am gasit pe voi. Mai rar gasesti un forum atat de bine structurat si cu atata informatie (si credeti`ma ca "bantui" destul!). Desi "expertiza" mea e pe parte de hardware / networking, sper sa invat cate ceva si de la voi, cei care sunteti "guru" in domeniu. Acestea fiind zise,

Bine v`am gasit!

nitroshift

Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit, in primul rand te-as ruga sa arunci un ochi peste regulile care domina pe aici (mai mult sau mai putin).

Iar in al doilea rand te-as ruga sa postezi orice nelamurire ai sau chiar orice informatie pe care o detii in domeniul intereselor tale, niciodata nu se stie ce putem invata de la tine.

Ca un mic sfat, asigura-te ca ceea ce postezi nu a mai fost deja postat.

Sper sa ramai printre noi si sa contribui cu ceea ce poti la comunitate.

Link to comment
Share on other sites

Ca membru vechi si staff pe alte forumuri, regulile au fost primul lucru pe care l`am citit, desi cred ca un pic de bun-simt si cei sapte ani de acasa sunt suficienti pentru evitarea oricaror neplaceri. Oricum, multumesc pentru bun-venit!

Edited by nitroshift
Link to comment
Share on other sites

Ca membru vechi si staff pe alte forumuri, regulile au fost primul lucru pe care l`am citit, desi cred ca un pic de bun-simt si cei sapte ani de acasa sunt suficienti pentru evitarea oricaror neplaceri. Oricum, multumesc pentru bun-venit!

Pe aici nu exista foarte mult bun simt, dar cred ca te vei acomoda repede. Bine ai venit.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cautam o comunitate romaneasca in domeniu si asa v`am gasit pe voi. Mai rar gasesti un forum atat de bine structurat si cu atata informatie (si credeti`ma ca "bantui" destul!). Desi "expertiza" mea e pe parte de hardware / networking, sper sa invat cate ceva si de la voi, cei care sunteti "guru" in domeniu. Acestea fiind zise,

Bine v`am gasit!

nitroshift

Bine ai venit!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...