Jump to content
Jimmy

HC Stealer

Recommended Posts

La mine la STEAM apare "Check for other user password", la Yahoo ETS parolele sunt cryptate, conturile de facebook nu le primesc.

Dar la un prieten, am vazut cand a intrat prin log-uri si la conturile de steam ii afisa parola si ii apareau si conturile de facebook

Aveti idee de ce?

Link to comment
Share on other sites

Foloseste ISR 0.4.1

Tot romanesc

Internet Explorer (All Versions)

Mozilla Firefox (All Versions)

Google Chrome (All Versions)

Opera (All Versions)

Safari (All Versions)

VPN/Network Accounts

Yahoo Messenger 8/9/10 Password

Msn Messenger

Pidgin

Filezilla

Internet Download Manager (IDM)

jDownloader

Trillian

Outlook Express

Microsoft Outlook 2000/2002/2003/2007/2010

Windows Mail, windows Live Mail

IncrediMail

Eudora

Netscape 6.x/7.x

Mozilla Thunderbird

Group Mail Free

Yahoo! Mail - If the password is saved in Yahoo! Messenger application.

Hotmail/MSN mail - If the password is saved in MSN/Windows/Live Messenger application.

Gmail - If the password is saved by Gmail Notifier application, Google Desktop, or by Google Talk.

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua, sunt nou pe forum, am reusit sa folosesc HC_Stealer , am creat virusul , l-am testat pe mine (la laptop) si l-am trimis si la celalalt pc al meu , dar cand il rulez primesc urmatoarele erori :

MSVCR100.dll is missng

nspr4.dll is missing

prcr.dll is missing

mozglitlle3.dll is missing

nssutil3.dll is missing , din ce am citit eu pe internet , dll-uriile alea apartin de Visual Basic...

1.Intrebarea este , fisierul generat necesita Visual Basic pe pc-ul victimei si netframework 3.5 ca sa functioneze ?

2. EMS-ul este incomplet,ce trebuie sa fac ca sa il ia complet........si daca exista vreo metoda prin care ems-ul se poate folosi chiar daca victima foloseste ultima versiune de messenger

Multumesc anticipat si suma respectelor ptr cei care creeaza !

1: Da victima are nevoie de .net framework(nu stiu ce versiune)

Dar mozglitlle3.dll is missing stiu sigur ca este de la mozilla probabil ca nu mai poate sa prinda parolele de la mozila si deaia iti apar acele erori

Link to comment
Share on other sites

@daf, dar de ce nu folosesti tu un rat? spre exemplu darkcomet, are si stealer, keylogger etc.

eu pana acum rat nu am folosit... am sa probez un darkcomet,daca aveti alte keyloggere,stealere sa lasa-ti scris,mersi.

Edited by daf
e mai bn asa
Link to comment
Share on other sites

era fain daca mergea HC STEALER,era prea simplu de utilizat. Dar care sa fie problema sa nu mearga? nu merge cu variantele noi de firefox si chrome? asta sa fie problema?

uptate: am probat agent tesla (plus ca se poate seta sa nu se scaneze cu antivirusi online),si face intradevar servici! e mult mai bun decat hc stealer.

Edited by daf
adaugat
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...