Jump to content
CubaLibre

Spytector 1.3.7

Recommended Posts

Salutare. Am auzit ca Spytector ar fi cam cel mai tare in momentul asta. Am incercat tot felul de balarii de keyloggere si mi-au scos fire albe. Vreau unul si bun. Accept si recomandari :P... dar in principal ma intereseaza Spytector... l-am gasit sa-l iau de pe KeyLogger, Download KeyLogger, KeyStroke Logger, Parental Control Software, dar nu vreau sa arunc iar cu banii si sa iau tzeapa...

Astept raspunsuri si recomandari, dar pls fara ironii... smart people only...

Peace, love and cash!!!

Link to comment
Share on other sites

"Programe Hack Postati aici ultimele utilitare de hack cum ar fi troieni, sniffere, brute forcers etc. NU FACETI CERERI AICI"

Cred ca nu am postat unde trbuie... dar practic nu am facut-o o cerere... vreau doar niste pareri serioase in legatura cu Spytecor... dar totusi daca nu trebuia sa postez aici, let me know, nu vreau sa incalc regulile... :P

Link to comment
Share on other sites

wow... am auzit ca ala de l-a facut Spytector, e roman... asta e site-ul lui KeyLogger, Download KeyLogger, KeyStroke Logger, Parental Control Software ... acum revin la prima mea intrebare... care din voi l-a folosit exact pe asta, si daca merita banii? daca il cunoaste careva pe creator :P banuiesc ca nu are rost sa intreb... oricum brici omu, tot respectu pt smart people...

sugestii in continuare sunt bine venite... o sa incerc ce mi-ati mai recomandat pe aici, daca ma intereseaza in principal Spytector 1.3.7...

multzam... peace, love and cash... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...