Jump to content
Petzy

[Question] Share Cash - idee?

Recommended Posts

Buna tuturor. Mi-a venit si mie o idee obisnuita in capusor, mai mult ca sigur nu sunt primul care sa gandit dar totusi intreb sa vad ce pareri aveti, poate mai vine altceva :)

Pe Share Cash, se plateste? is pe bune?

Daca da, o intrebare simpla atunci: sa presupunem ca sunt dispus (financiar, efort, timp) sa fac in asa fel incat sa imi downlodez pe alt calc un fisier de pe contul meu de 10.000 de ori. De fiecare data, pentru fiecare download folosind un proxy calumea.

Ce parere aveti? Iese, nu iese? Te prinde nu te prinde? Sfaturi utile, pareri despre? De ce da / de ce nu? Si asa mai departe...mersi anticipat :)

Link to comment
Share on other sites

daca esti dispus sa completezi survey'urile.. sau sa dwd de pe cont premium?

Indiferent.

Ma intereseaza mai mult partea cu proxy-urile ce parere aveti, cum te poate prinde? de ce? cum sa fac cat mai bine sa fie sansele cat mai mici sa isi dea seama, etc?

Link to comment
Share on other sites

Bun, da pe altele ar cam trebui sa mearga, gen filesonic, fileserv si care or mai fi.

La urma urmei e ceva de genul faci 10.000 de oameni sa iti ia fisieru, pe mine ma intereseaza cu proxy-urile alea daca le folosesc se prind aia de la site? adica au cum sa se intepe ca eu fac asta si nu sunt 'oameni adevarati' ?

Link to comment
Share on other sites

Cei de la sharecash da, dunt seriosi (ultima data am scos 300$)!

Traba este urmatoarea:

Pentru fiecare download iti dau intre 0,3$-10$

Survey-urile ca se le completezi incep de la 3$ in sus, adica completezi survey, ale alea si la urma tre sa trimiti un cod prin SMS care costa 3$!

Iar download-urile de pe cont premium nu se pun!

Asadar eu nu se supara daca completezi tu insuti survey-urile personal fara sa-ti schimbi ip!

Pe filesonic merge! treaba este ca pierzi timp! sau Cumperi un Auto-Downloader

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cei de la sharecash da, dunt seriosi (ultima data am scos 300$)!

Traba este urmatoarea:

Pentru fiecare download iti dau intre 0,3$-10$

Survey-urile ca se le completezi incep de la 3$ in sus, adica completezi survey, ale alea si la urma tre sa trimiti un cod prin SMS care costa 3$!

Iar download-urile de pe cont premium nu se pun!

Asadar eu nu se supara daca completezi tu insuti survey-urile personal fara sa-ti schimbi ip!

Pe filesonic merge! treaba este ca pierzi timp! sau Cumperi un Auto-Downloader

Multumesc, +1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...