Jump to content
Dragos

[RST] Dupe Remover

Recommended Posts

  • Moderators

Romana

Descriere: Dupe Remover este un program cu ajutorul caruia poti sterge duplicatele dintr-un string sau dintr-un fisier. Programul este gratuit si poate fi distribuit sub termenii GNU Public License (gnu.org/licenses/gpl-2.0.html).

Autor: Grupul PHP Coder

Link: pastebin.com/bj3gP8QF

Twitter: twitter.com/rstphpcoder

English

Description: Dupe Remover is a tool designed to remove duplicates from strings and files. The tool is freeware and can be distributed under the terms of GNU Public License (gnu.org/licenses/gpl-2.0.html).

Author: PHP Coder group

Link: pastebin.com/bj3gP8QF

Twitter: twitter.com/rstphpcoder

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu fac diff-uri la un fisier? Cum faci asta cu cel mai lung subsir comun, retii matricea pentru recunostitire(sau ai arbori indexati binari si fac o reconstituire cu doar 2 lini si complexitate de n*long m), persoanl am facut asta si am avut un rezultat mai bun cu un Levensthein Metric Distance care l-am modificat in ideea sa obtin cele mai multe potriviri... problema la Levensthein e ca e mult mai complicat sa faci recunostitirea fara sa obtii matrice... ar fi frumos sa ii dai 2 foldere si sa faca automat stergrea stringurilor duplicate din folder a cu folder b

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...