Jump to content
Usr6

Avira Internet Security 2012– Promotie pe Facebook

Recommended Posts

Avira va oferi produsul lor de top absolut gratuit tuturor celor care se vor inscrie la promotia Facebook. Nu va fi tragere la sorti, ci oricine participa, castiga!

Care sunt regulile?

Avira Internet Security 2012 va fi oferit gratuit oricui intra in marea cursa de pe pagina Facebook Avira. Durata licentei va depinde de numarul de fani pe care pagina Avira ii aduna in timpul campaniei. Pentru fiecare 10.000 fani noi, se va adauga o luna la licenta.

Daca la final vor fi 120.000 fani noi, fiecare dintre ei va beneficia de licenta gratuita un an de zile.

Nu mi se pare o cerinta exagerata pentru a avea gratuit un program in valoare de 40 Euro. Mai mult, veti obtine versiunea 2012, ce va fi lansata in circa o luna de zile. Pentru detalii despre versiunea 2012 si testare gratuita a versiunii Beta, accesati pagina aceasta.

Pentru a te inscrie acceseaza pagina urmatoare, accepta accesul aplicatiei Sweepstakes la Facebook si completeaza datele cerute:

http://www.facebook.com/avira?sk=app_28134323652

sursa,

Sweepstakes Starts September 14, 2011 @ 09:00 am (PDT) | Sweepstakes Ends October 17, 2011 @ 09:00 am (PDT)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...