Jump to content
cristiano282

[Schimb]Crypter FUD cu...

Recommended Posts

Dupa cum spuneam schimb un crypter fud cu 1 cont steam cu cs pe el si nebanat nicaieri + un cont filelist.Vreau ca ambele conturi sa fie transferate pe e-mailul meu.Daca doriti sa faceti schimbul contactati-ma la ID-ul de messenger:killwhitme85.Daca doriti ofer si demonstratie cu team viwer ca acest crypter functioneaza pe orice fel de server sau virus.

Link to comment
Share on other sites

  • Moderators
Nu inteleg daca ziceti ca luati de pe net gratis de ce va uitati pe anuntu asta?

Inseamna ca aveti de pe net si nu mai aveti nevoie de altu:)

Succes!

Nu stii sa faci trade-uri. Daca zici ca ai crypter FUD si e si public, in doua-trei zile o sa-l detecteze si antivirusul lui Gheorghe din varfu dealului.

Link to comment
Share on other sites

Nu stii sa faci trade-uri. Daca zici ca ai crypter FUD si e si public, in doua-trei zile o sa-l detecteze si antivirusul lui Gheorghe din varfu dealului.

el asta nu intelege ca incearca sa faca trade cu unul public .. exact cum mas duce si eu la consumatori sa le vand in loc de iarba sa le dau canepa ca e asemanatoare .. ar cumpara cineva????

Link to comment
Share on other sites

Ati cam deviat de la subiect.Acest anunt este pentru cei interesati.Daca vreti sa faceti o discutie pe marginea acestui lucru de dragul posturilor este treaba voastra.Daca nu va intereseaza BINE faceti-va crypter FUD,luati-l de pe net daca il gasiti(subliniez DACA deoarece chiar si aceste cryptere publice FUD sau rarit foarte mult) sau dati bani pe un crypter privat bun(asta pentru cine are de unde).Eu sunt doar un fel de intermediar!!!

P.S. :As fi si eu interesat de preturile unui crypter FUD privat(crypter la care sa aiba acces oameni cam cate degete am eu la o mana).Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...