Jump to content
-E-xPeRiEnCe

Promovare site

Recommended Posts

Cred ca ar trebui sa-l bagi in topuri de genul asta.Si in plus, daca ai fii mai original in legatura cu plasarea anunturilor ar fi foarte frumos.Adica e naspa sa dai click pe play si sa-ti deschia un new tab etc.Incearca sa scrii la fiecare film ceva in genul: "Daca va place site-ul puteti sa ma ajutati daca dati click acolo".

Link to comment
Share on other sites

Asta da faza tare! sa fac pe mine de ras :))

Scoate din sursa si pune un robots.txt in root chiar si gol. DOH!

specifica la robots sa nu puna disallow /*

oricum pana nu ii bagi 40 de reclame pe pagina si 7-8 popupuri nu e site de filme online. asta e metoda garantata sa te inbogatesti;)

Link to comment
Share on other sites

xPeRiEnCe;278554']Nu vreau sa ma imbogatesc din el vreau sa il promovez

Are dreptate scorpy0n' date='[/i'] scoate din reclame , nu toate daca se poate, si mai lucreaza putin la seo on site :)

Dute la Real Hacker SEO Submit si trimite site-ul tau la toate motoarele alea de acolo, e al meu site-ul si am actualizat scriptu acum o saptamana (nu e reclama, e free) , dupa afiliaza-te la VoltRank si baga softul lor in site ca sa primesti "volts" (puncte) , dupa iti faci propriul add sau backlink.

Acelasi serviciu iti ofera si AutomaticBacklinks dar nu e cel mai recomandat ptr ca au un soft de kaka, si multe din site-urile afiliate la iei sunt pocnitori. Eu mai am o luna platita la iei si dupa ma mut definitiv la voltrank.

Plus, baga un film bun pe torrent (demonoid,h33t...) eventual cu subtitrari si scrii la inceput si sfarsit "subbed by www..." ...whatever :)

Intr-o saptamana - doua ar trebuii sa vezi imbunatatiri de trafic, cel mai probabil dupa vreo luna ptr ca multe motoare de cautare nu se obosesc sa te indexeze pe tine primul si o sa stai putin la coada asa ca sa nu te astepti la o avalansa de vizitatori.

hope it helps!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...