Jump to content
macs

RealHacker.NET - goes social

Recommended Posts

Oky!

Mods, RSTCenter Staff, a fost si va fi intotdeauna o placere sa fiu membru RST.

Din lipsa de timp liber si faptul ca preferam sa bantui pe aici plus ca am am fost invitat sa moderez alte 2 forumuri IT din care fac parte de foarte mult timp, am decis sa nu continui cu forumul din realhacker. Poate ptr ca am fost prea lenes si am ales sa dau sfaturi si sa invat alaturi de membrii altor forumuri.

Nu sunt prea multe de spus despre RealHacker.NET si nu ca e cazul sa ii fac reclama.

Mai pe scurt, nu prea mult buzz, registrations open 100 members only:

- Social Private Network 25 members only

- Wuala Cloud Space - 500GB https - members only

- CHATroll - in curand RumbleTalk

- Make Money - work in progress - :) nu e cine stie ce, veniturile din trafic si ads vor fi impartite lunar intre membrii in functie de punctele care le au acumulat.

- sugestii !?

update: (+/- = adaugi/stergi)

+/-1 reply = +/-1 point

+/-1 comment = +/-1 point

+/-1 post = +/-5 points

+/zi = +1 point

-Site-ul va avea la inceput maxim 25 membrii.

-30 zile de inactivitate = pierzi toate punctele

-Fiecare punct are valoare de 0.01$ si poti sa ceri banii incepand cu 5$(500c) si ii vei primi prin donatie paypal (in maxim 48h sau in aceasi zi).

pe scurt:

Orice faci pe site trebuie sa fie relationat cu "hacking", grupul din care faci parte, si sa respecti regulile. Nu o sa te imbogatesti din asta si nici nu vei primi vreo diploma, poate doar respectul celorlalti si dreptul sa iti promovezi ideile si site-ul tau.

Daca vrei sa faci bani dintr-o metoda asemanatoare, recomand MyLot.com, Triond.com sau alte site-uri asemanatoare.

Edited by macs
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...