Jump to content
cv2fte

Buna Seara.

Recommended Posts

Salut , ma numesc Raul in varsta de 21 de ani din Craiova.

Ocupatie: Agent vanzari.

Interese: IT & Cars.

Va citesc forumul de circa 2 saptamani , iar azi am decis sa-mi fac si un cont aici, pentru a putea vizualiza si linkurile din posturi, etc.

Ma aflu aici pentru a ma documenta cu cate ceva despre limbajele de programare WEB.

Pentru administratorii forumului, rog sa nu imi stearga contul daca vor observa ca nu sunt activ la posturi, nu am cine stie ce cunostinte, si decat sa-mi dau cu parerea sau posturi de gen mersi , wow ,cool mai bine tac si imi vad de treaba mea.

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

pentru ca exista useri vechi care au activat la inceput si poate mai intra din cand in cand, insa nu prea au vreme.

Ontopic: Bun venit!Atata vreme cat citesti regulile si incerci sa le respecti pe cele mai importante, totul o sa fie ok.

Un sfat bun este sa te inarmezi cu nervi de otel pentru ca rst-ul colcaie de copilasi de 14-15 anisori care doresc sa fie hackeri si sar cu gura pe tine din orice.E destul sa vezi ca te impaci cu gramatica si esti exclus automat din categoria retardatilor.

Mult noroc!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...